خرید بازی The Surge 2 - نسخه XBOX ONE

مدل کالا: PAL/NTSC
موجودی: در انبار
-+
قیمت : 630,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم

به جریکو سیتی خوش آمدید


در راه جریکو سیتی، هواپیمای شما توسط طوفان مرموزی در حومه شهر سقوط می‌کند و شما هفته‌ها بعد در یک مرکز اصلاح رفتاری بیدار می‌شوید. شهر توسط مأموران امنیتی بی‌رحم و ربات‌های خطرناک تسخیر شده و یک طوفان نانویی در شرف رسیدن به شهر جریکو سیتی است. تنها هدف شما، زنده ماندن است.

https://www.windowscentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/w830/public/field/image/2018/12/the-surge-2.jpg?itok=Vo1E7a-y

چیره شوید

با استفاده از یک اگزو سویت با قابلیت‌های مختلف و یک پهپاد جنگی ماژولار، شما باید راه خود را در میان خرابه‌های تهدیدآمیز جریکو سیتی پیدا کنید. در مسیر، باید لباس خود را آپگرید کنید و با قطعات به دست آمده از لاشه دشمنان، اسلحه جدید بسازید.

The Surge 2

آپگرید کنید

بازی The Surge 2 دارای یک سیستم به نام هدف‌گیری اعضای بدن است که به شما اجازه می‌دهد تا اعضای بدن دشمن را که دارای نقطه ضعف هستند، هدف بگیرید و راحت‌تر دشمنان خود را از بین ببرید. استفاده از این سیستم باعث می‌شود تا بعد از کشتن دشمن، غنایم بهتری نیز به دست آورید. اگر دشمن شما سلاح یا تجهیزات جدید و مفیدی دارد که به آن نیاز دارید، باید آن را از بدن او قطع کنید.

The Surge 2

زنده بمانید

طوفانی مرموز هواپیمای شما را در شهر جریکوسیتی به زمین می‌نشاند. شما متوجه می‌شوید که جریکو سیتی توسط یک بیماری نانایتی از بین رفته و افراد باقی مانده برای بقا دست به هر کاری می‌زنند. در این میان نیروهای نظامی هدفی نامشخصی در پی دارند و ربات‌های خطرناک نیز در شهر پرسه می‌زنند. آن طوفان مرموز نیز هر لحظه شدیدتر می‌شود و جریکو سیتی به یک ناجی نیاز دارد.

The Surge 2

آینده خونین خشونت


در بازی The Surge 2، مبارزات خشن، خونین و بی‌رحمانه سخت هستند. باید به دشمن خود دقت کنید و از حمله چشم بسته و بی برنامه خودداری کنید. الگوهای حمله و نقاط ضعف دشمن خود را شناسایی کنید و از آن‌ها برای زنده ماندن استفاده کنید زیرا در بازی The Surge 2، حتی ضعیف‌ترین دشمنان نیز به شدت مرگبار هستند.

https://news.xbox.com/en-us/wp-content/uploads/sites/2/2019/09/surge2_01.jpg?fit=1399%2C787

بازی The Surge 2 دارای سیستم مبارزات تاکتیکی پیچیده‌ای است که پس از یادگیری، می‌توانید دشمنان خود را تکه پاره کنید. با انجام کمبوهای مرگبار، دشمنان را به هوا پرتاب کنید یا با جاخالی دادن به موقع، از خود دفاع کنید و فرصتی برای حمله به دست آورید و در برابر ربات‌ها و موجودات مریض ساکن شهر، مقاومت کنید.

http://cdn.focus-home.com/admin/games/the_surge_2/screenshot/id-2.jpg

با استفاده از تجهیزات گوناگون، اگزو سویت خود را آپگرید کنید تا سلامتی، نیرو و انرژی بیشتری داشته باشید. همچنین شما علاوه بر سلاح و زره، یک پهپاد جنگی دارید که می‌توانید آن را به انواع اسلحه، بمب‌ها و دیگر تکنولوژی‌های مرگبار مجهز کنید.

برچسب ها : Surge
مشخصات بازی
حجم 20GB
نام بازی The Surge 2
سبک اکشن ماجرایی
تعداد بازیکن 1
مالتی پلیر - آنلاین دارد
خرید درون برنامه‌ای ندارد
سازنده Deck13
ناشر Focus Home Interactive
تاریخ عرضه ۵ مهر ۱۳۹۸
درجه بندی سنی بالای 18 سال
ریجن PAL/NTSC

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.