خرید بازی Xenoblade Chronicles 2 - نینتندو سوییچ

مدل کالا: Nintendo Switch Game
موجودی: ناموجود
-+
قیمت : 400,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم

- اقیانوسی از ابرها را درنوردید و با موجودات غول‌آسایی به نام تایتان آشنا شوید که باقی‌مانده تمدن را بر دوش خود حمل می‌کنند.

- داستان رکس و دوست جدیدش پریا را دنبال کنید که با مرد مرموزی به نام بلید آشنا می‌شوند که به رکس یک سلاح قدرتمند می‌دهد.

- هدف شما، پیدا کردن سرزمین گمشده پریا به نام الیزیوم، عدن انسان‌ها است.

-این بازی انحصاری کنسول نینتندو سوئیچ است.سرزمین آلرست روی بدن موجوداتی به نام تایتان شکل گرفته و در مرکز آن، درخت جهان وجود دارد و در بالای درخت جهان، بهشت بشر، الیزیوم قرار گرفته است.
در دنیای بازی، افراد خاصی به نام درایور، می‌توانند اسلحه جانداری به نام بلید را کنترل کنند و از قدرت آن‌ها در مبارزه استفاده کنند.
رکس و پریا در سفر خود تنها نیستند، در مسیر آن‌ها دشمنان بسیاری وجود دارد که به دنبال الیزیوم و پریا هستند.
در بازی، هیولاها و دشمنان مختلفی سر راه شما قرار می‌گیرند و شما باید با استفاده از اسلحه و قدرت‌های گوناگون، آن‌ها را شکست دهید.
الرست، اقیانوسی از ابرها بود که پیرامون درخت جهان، مهد زندگی شکل گرفته بود و اکنون، بقایای آن بر بدن تایتان‌ها باقی مانده است.
رابطه میان درایور و بلید بسیار خاص است و قدرت و مهارت درایور، به بلید بستگی دارد. هر درایور می‌تواند از سه بلید استفاده کند و سبک مبارزه خاص خود را داشته باشد.
باقی‌مانده تمدن، روی بدن تایتان‌ها و در میان ابرها گم شده است و تایتان‌ها در حال مرگ هستند. در این میان، رکس و سلاح زنده‌ای به نام پریا، باید شهر الیزیوم را پیدا کنند و بشریت را نجات دهند.

مشخصات بازی
نام بازی Xenoblade Chronicles 2
سبک نقش آفرینی
تعداد بازیکن 1
سازنده Monolith Soft
ناشر Nintendo
تاریخ عرضه 1 دسامبر 2017
درجه بندی سنی بالای 12 سال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.