تریلر جدید بازی Crimson Desert مناظر نفسگیر آن را نشان می دهد

تریلر جدید بازی Crimson Desert مناظر نفسگیر آن را نشان می دهد

اینکه تریلر یک بازی نمایانگر توانایی‌های حقیقی کنسول‌های نسل بعد باشد، اتفاقی است که به ندرت رخ می‌دهد. اما بازی Crimson Desert نشان می‌دهد که به این ادعا پایبند است. با جلوه‌های بصری خیره‌کننده، موسیقی هراس‌انگیز و گیم‌پلی نفس‌گیر آن، تریلر گیم‌پلی بازی Crimson Desert توجه بسیاری را در مراسم The Game Awards جلب کرد.

 

بازی‌های زیادی طی مراسم The Game Awards امسال رونمایی شدند. بازی Perfect Dark از استودیو The Initiative مثال خوبی از یک نمایش غافلگیرکنند است. با وجود اینکه بازی Crimson Desert پیش‌تر رونمایی شده بود، این اولین باری است که تصاویری از گیم‌پلی آن به نمایش می‌گذارد. در این تریلر نگاهی به مناظر مختلف این بازی می‌اندازیم که شباهت زیادی به دنیای واقعی دارد. مناظر در برخی بازی‌ها ممکن است با دنیای واقعی اشتباه گرفته شوند. بازی Red Dead Redemption 2 یکی از این بازی‌ها بود. اما بازی Crimson Desert شباهت به دنیای واقعی را به سطحی دیگر می‌رساند. صحنه‌هایی از این تریلر که افق کوه‌ها، دشت‌ها، قلعه‌ها، غروب و رودخانه‌های میان روستاها را نشان می‌دهند، واقعا خیره‌کننده‌اند.

 

 

اولین انسان را پس از گذشت یک دقیقه از این تریلر پنج دقیقه‌ای مشاهده می‌کنید. حتی در صحنه‌هایی که انسان‌ها وجود دارند، مناظر و محیط بازی زیبا به نظر می‌رسند. هنگامی جف کیلی (Geoff Kheighly) در مراسم The Game Awards اولین بار به نام بازی Crimson Desert اشاره کرد، تاکید داشت که این بازی واقعا توانایی‌های نسل بعد را به نمایش می‌گذارد. پس از اینکه صحنه‌های مناظر تمام می‌شوند، جزئیات مدل‌های انسان را مشاهده می‌کنیم که احساسات و حالات چهره به خوبی در آن طراحی شده‌اند. تمام این جزئیات به لطف عملکرد قوی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 است.

 

لحظات پایانی تریلر با به نمایش گذاشتن برخی از صحنه‌های مبارزه در این بازی پر می‌شوند. به نظر می‌رسد بازی Crimson Desert سیستم مبارزه روان و پرتحرکی را دارد که حمله‌های خشن در آن به وفور دیده می‌شوند.

بازی Crimson Desert در زمستان سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود.

برچسب ها: Crimson Desert
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.