لیست کمپانی های حاضر در رویداد E3 2021 منتشر شد

لیست کمپانی های حاضر در رویداد E3 2021 منتشر شد

همانطور که چند روز پیش اعلام شد رویداد E3 2021 به صورت کاملا دیجیتالی و رایگان برگزار خواهد شد. اما با توجه به غیبت اخیر، مجزا بودن مراسمی برای ایکس باکس و بازگشت مراسم به شکل دیجیتالی کمتر کسی حدس می‌زد که رویداد E3 با قدرت بازگردد، اما به نظر می‌رسد همه چیز به خوبی پیش رفته و شاهد این هستیم که کمپانی‌های بزرگ در این مراسم حضور خواهند داشت.

 

رویداد E3 2021 میزبان کمپانی‌های بزرگی مانند شرکت کپکام، کونامی، مایکروسافت، نینتندو، شرکت Take-Two و البته یوبیسافت خواهد بود.

 

همچنین کمپانی Warner و Koch Media هم در مراسم خواهند بود. متاسفانه قرار بود تا تعداد شرکت کنندگان در مراسم بیشتر باشد اما سونی، سگا، شرکت EA، شرکت Bandai Nacmo, شرکت Square Enix و شرکت Activision Blizzard موفق نشدند تا پروژه‌هایشان را برای این مراسم آماده کنند.

 

رویداد E3 2021 از تاریخ 12 تا 15 ماه ژوئن (22 تا 25 خرداد ماه) برگزار خواهد شد و هنوز فرصت زیادی وجود دارد تا کمپانی‌های بزرگ به مراسم بپیوندند.

لیست کمپانی های حاضر در رویداد E3 2021 منتشر شد

استنلی پیر لوییس (Stanley Pierre-Louis)، رئیس و مدیر شرکت ESA، برگزار کننده رویداد E3، در مصاحبه اخیرش توضیح داد:« بالغ بر دو دهه است که رویداد E3 مهم ترین مراسم برای رونمایی بازی‌ها و ایده‌های نو در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است و در کنار این موضوع رویداد E3 همیشه افراد را از طریق بازی‌های ویدیویی به هم مرتبط می‌کرده و قرار است امسال هم این کار را انجام دهد.

 

ما در حال گسترش رویداد E3 هستیم تا بتوانیم آن را وسیع‌تر کنیم و به مسائل متفاوتی بپردازیم اما چیزی که همیشه طرفداران را هیجان زده می‌کرد، رونمایی ها، اخبار و شایعات این مراسم در رابطه با بازی‌های ویدیویی بوده و مطمئن باشید که همینطور خواهد ماند چرا که این مراسم برای بازی‌های ویدویی است»

 

طی رویداد E3 2021، توسعه دهندگان بازی و سازندگان سخت‌افزار از آخرین بازی‌ها و ساخته‌هایشان به صورت کاملا مستقیم رونمایی خواهند کرد.

 

همچنین شرکت ESA به دنبال همکاری با شرکت‌های بزرگ در شبکه‌های اجتماعی است تا بتواند مراسم را روی اکثر شبکه‌ها و سایت‌ها فعال کند تا همه دوست داران بازی‌های ویدیویی بتوانند به راحتی این مراسم را تماشا کنند.

 
برچسب ها: E3 2021
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.