مرور کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

مرور کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

رعنا شاه‌ محمدی رعنا شاه‌ محمدی
1 سال و 2 ماه و 1 روز پیش

کنفرانس Nintendo Direct  در رویداد E3 2021 به پایان رسید و گرچه این کنفرانس یک جمع‌بندی از بازی‌های آینده نینتندو سوییچ نبود، اما نگاهی دوباره به بازی Breath of the Wild 2 به همراه تاریخ انتشار آن در سال ۲۰۲۲ داشتیم. در ادامه مطلب هرچیزی که در همایش Nintendo Direct نشان داده شد را خواهیم دید. از پورت‌های سوییچ برای عناوین هیجان انگیز آینده گرفته، تا نگاهی تازه به عناوینی مثل بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope. 

 

بازی Super Smash Bros: Ultimate 

مرور بازی های معرفی شده کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

شخصیت کازویا (Kazuya) از بازی Tekken به بازی Super Smash Bros می‌آید. کازویا با خودش مجموعه‌ای از حرکات جدید را به همراه دارد که برای طرفداران سری بازی‌های مبارزاتی بسیار آشنا خواهد بود. کمپانی نینتندو زمان کمی را صرف اعلام این کرد که طرفداران با ورود این شخصیت به بازی انتظار چه چیزهایی را باید داشته باشند. اطلاعات بیشتری از کازویا در ۲۸ ژوئن منتشر خواهد شد.


بازی‌های زیادی برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

کمپانی نینتندو تایید کرده است که تعداد زیادی از بازی‌های تازه معرفی شده و عناوین به خوبی پیش‌بینی شده، برای نینتندو سوییچ نیز منتشر می‌شوند. برای دیدن عناوین برتری که برای نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد، نگاهی به مجموعه بازی‌های زیر بی‌اندازید.

بازی Life is Strange: Remastered Collection تاریخ انتشار ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۲۱
بازی Life is Strange: True Colors تاریخ انتشار سال ۲۰۲۱
بازی Marvel's Guardians of the Galaxy تاریخ انتشار ۲۶ اکتبر سال ۲۰۲۱
بازی Worms Rumble تاریخ انتشار ۲۳ ژوئن سال ۲۰۲۱
بازی Two Point Campus تاریخ انتشار سال ۲۰۲۱
بازی Just Dance 2022 تاریخ انتشار ۲۰ اکتبر سال ۲۰۲۱
بازی Dragon Ball Z: Kakarot تاریخ انتشار ۲۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱
بازی Astria Ascending تاریخ انتشار سال ۲۰۲۱
بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water تاریخ انتشار سال ۲۰۲۱
بازی Doom Eternal DLC 1 منتشر شده
بازی Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 تاریخ انتشار ۲۵ ژوئن
بازی Strange Brigade منتشر شده


بازی Metroid Dread

مرور بازی های معرفی شده کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

برای اولین بار بعد از بیش از ۱۹ سال، یک بازی جدید از سری Metroid در کنفرانس Nintendo Direct با نام بازی Metroid Dread، نمایش داده شد. این بازی گیم‌پلی دو بعدی‌ با برخی عناصر سینمایی را به نمایش می‌گذارد. گیم‌پلی بازی با پر کردن مراحل با تعدادی از دشمنان به نظر پر از تیراندازی و نزاع می‌رسد و داستانش بعد از بازی Metroid Fusion روی یک سیاره جدید برای اکتشاف اتفاق می‌افتد. قرار است این بازی در تاریخ ۸ اکتبر امسال منتشر شود و همچنین توانستیم دو عروسک amiibo جدید از شخصیت‌های Samus و E.M.M.I را مشاهده کنیم که امسال در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. 


بازی Shin Megami Tensei 5

مرور بازی های معرفی شده کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

در کنفرانس نینتندو اطلاعاتی جدید از بازی Shin Megami Tensei 5، عنوان نقش‌آفرینی ژاپنی انحصاری نینتندو سوییچ منتشر شد. از بسیاری جهات، بازی SMT5 با بازی Shin Megami Tensei Nocturne، ارتباط دارد. در میان چشم اندازی آخرالزمانی از توکیو، قهرمان نیمه شیطان داستان، سیستم مبارزه tried-and-true و مذاکرات شیطانی، بازی بعدی در این سری آشنا به نظر می‌رسد. 

 

بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water

مرور بازی های معرفی شده کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

نسخه بازسازی شده بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water برای کنسول سوییچ به بازیکنان قدیمی و جدید اجازه می‌دهد که در اواخر سال ۲۰۲۱ که این بازی که قبل از این برای کنسول Wii U عرضه شده بود را تجربه کنند.  ایده کشتن ارواح با عکس گرفتن برای یک بازی ترسناک، ساده و هوشمندانه است. شما می‌توانید با ضبط کردن فیلم روح‌ها به آن‌ها حمله کنید، که این بدان معنی است که مجبورید به چیزهای ترسناکی که معمولاً ازشان دوری می‌کنید نگاه کنید و با آن‌ها رو به رو شوید. این سری همچنین دارای ریشه در اتمسفر فیلم‌های ژاپنی کلاسیک اخیر در اوایل دوره ۲۰۰۰ میلادی و اساطیر کهن و برشی از زندگی مدرن شهری است.

 

بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope

مرور بازی های معرفی شده کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

اطلاعات جدیدی از بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope منتشر شد که به ما دید بهتری نسبت به شیوه مبارزات در بازی داد. lمبارزات برپایه سیستم گرید (grid-system)  از بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope حذف شده است. شخصیت‌ها همچنان حرکات محدودی خواهند داشت که طبق آن‌ها می‌توانند حمله کنند یا از توانایی‌هایشان استفاده کنند، اما حرکت برپایه گرید‌های روی نقشه از میان رفته است.. کمپانی یوبی‌سافت امیدوار است که این تغییر به بازیکنان آزادی بیشتری در مبارزات بدهد. این بازی زمانی در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. 


بازی Legend of Zelda: Game and Watch

کمپانی نینتندو اعلام کرده است که می‌خواهد نسخه ویژه دومی از کنسول همراه Game and Watch با صفحه رنگی را در جشن ۳۵ سالگی سری بازی Legend of Zelda منتشر کند. بازی Legend of Zelda: Game and Watch در تاریخ ۱۲ نوامبر منتشر می‌شود و شامل ۳ عنوان بازی Zelda خواهد بود: اولین بازی Legend of Zelda، بازی Zelda 2: The Adventure of Link و نسخه کنسول Game Boy بازی Link's Awakening همچنین قرار است نسخه ویژه‌ای از بازی کلاسیک کنسول Game and Watch که بازی Vermin است ساخته شود که در آن شخصیت Link قابل بازی خواهد بود. برای عناصر بخش Watch نیز قرار است ساعتی قابل اجرا بر اساس بازی‌های Legend of Zelda به همراه یک قابلیت تایمر ویژه در کنسول وجود داشته باشد.

 

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

مرور بازی های معرفی شده کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021

آخرین نمایش در این همایش مربوط به قابل انتظارترین بازی کمپانی نینتندو، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 بود. هرچند که این بخش به طرز دردناکی کوتاه و خلاصه بود، اما نگاهی به عملکرد بازی، شامل قابلیت‌های جدید، دشمنان و دنیای بزرگتر داشتیم. توسعه‌دهنده این بازی گفت که محیط این ماجراجویی جدید تا بالای آسمان سرزمین Hyrule گسترش یافته و باعث شده است تا نقشه نسبت به بازی اصلی، عمودی‌تر باشد. به طرز جالب توجهی، به نظر می‌رسد که بازوی لینک (Link) با قابلیت‌های متفاوت تغییر شکل می‌دهد، همچنین به نظر می‌رسد که لینک می‌تواند با قابلیت جدیدی از میان صخره‌ها عبور کند.  متاسفانه انتشار این بازی برای سال ۲۰۲۲ زمان‌بندی شده است، بنابراین خبری از تاریخ انتشاری که برای کریسمس انتظارش را داشتیم، نیست. 

 

نظر شما در رابطه با کنفرانس نینتندو چیست؟ 

برچسب ها: Nintendo E3 2021 Direct
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.