تاریخ انتشار احتمالی بازی Star Wars: Jedi Survivor فاش شد

تاریخ انتشار احتمالی بازی Star Wars: Jedi Survivor فاش شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
3 ماه و 8 روز پیش

انگار سه‌ماهه نخست سال 2023 بیش از پیش شلوغ‌تر شده و در کنار بازی‌های ویدیویی فراوانی که برای عرضه در این بازه برنامه ریزی شده‌اند، باید منتظر انتشار بازی Star Wars: Jedi Survivor نیز در همین زمان باشیم.

 

این گزارش که توسط جف گراب منتشر شده است، هنوز رسمی نشده و نه EA و نه استودیو Respawn به آن واکنشی نشان نداده‌اند، اما جف گراب که از اینسایدرهای معتبر صنعت بازی‌های ویدیویی است از حرف خود اطمینان دارد و احتمالا همانطور که پیش‌تر در لو دادن زمان معرفی بازی موفق بود، در این گزارش غیر رسمی خود هم پیروز بیرون خواهد آمد. او می‌گوید که بازی مذکور در ماه مارس (اسفند 1401 الی فروردین 1402) منتشر خواهد شد، ماهی که کتاب Star Wars Jedi: Battle Scars هم عرضه می‌شود و داستان کَل (Cal) را روایت می‌کند و نشان می‌دهد که او و خدمه سفینه مانتیس در طول پنج سال فاصله بین دو بازی مشغول چه کارهایی بوده‌اند.

 

تاریخ انتشار احتمالی بازی Star Wars: Jedi Survivor فاش شد

حتی اگر بازی Survivor در ماه مارس منتشر نشود، می‌توانیم حدس بزنیم که این عنوان برای عرضه قبل از The Art of Star Wars Jedi: Survivor برنامه‌ریزی شده، چرا که این محصول که مراحل توسعه بازی را به نمایش می‌کشد و در دوم مِی 2023 (12 اردیبهشت ماه) عرضه می‌شود، انگار حاوی اسپویل‌هایی از بازی است که خب با حسابی ساده می‌توان نتیجه گرفت که سازنده اصلا قصد ندارد بازی خود را با یک نوع مستند اسپویل کند!

 

متأسفانه هنوز نمایش کاملی از بازی Star Wars Jedi: Survivor ندیده‌ایم و تنها می‌دانیم که این عنوان پنج سال بعد از وقایع نسخه اول جریان دارد و داستانِ کهکشان خیلی دور در سال نهم قبل از نبرد یاوین (Yavin) را روایت می‌کند، دقیقا همان سالی که سریال اوبی وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi) نیز در آن جریان داشت، و دشمن اصلی بازی نیز مفتش اعظم (Grand Inquisitor) است که او را هم در سریال مذکور دیدیم. پس به راحتی می‌توان حدس زد که قرار است Inquisitorها را در بازی هم ببینیم و شاید شاهد حضور خود اوبی وان کنوبیِ دوست داشتنی هم باشیم.

 

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نقطه عطفی در میان بازی‌های جنگ ستارگان ساخته شده توسط کمپانی EA بود. این نسخه توانست در شش ماه بیش از 10 میلیون نسخه به فروش برساند و با رضایت منتقدین هم رو به رو گردد. حال باید دید که آیا استودیو Respawn می‌تواند دنباله این بازی را هم به موفقیتی دیگر برساند یا نه.

 

برچسب ها: بازی Star Wars Jedi: Survivor، بازی Star Wars
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.