تصاویر جدیدی از بازی Battlefield 6 لو رفت

تصاویر جدیدی از بازی Battlefield 6 لو رفت

مجموعه بازی Battlefield  را می‌توان در صدر لیست محبوب‌ترین آثار تیراندازی منتشر شده در طول تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی قرار داد. مجموعه‌ای که توانست به خوبی جای آثار بزرگی مانند بازی Medal of Honor را بگیرد و به رقیب سرسخت مجموعه بازی Call of Duty تبدیل شود. حال بازار شایعات درباره بازی Battlefield 6 گرم‌تر از همیشه شده است. اثری که قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود و این روز‌ها باید بیشتر از همیشه درباره آن اطلاعات بشنویم.

تصاویر جدیدی از بازی Battlefield 6 لو رفت

به تازگی تصاویری با کیفیت بسیار پایین در فضای مجازی منتشر شده‌اند که به نظر می‌رسد به بازی Battlefield 6 مربوط می‌شوند. اولین تصویر، نمایی از جزیره نظامی به ما می‌دهد. تصویری که احتمالا فاقد HUD است، اما می‌تواند دید نسبتا کافی از آن چیزی که باید باشد را منتقل کند. حالا شاید بپرسید از کجا معلوم که این جزیره نظامی است؟ احتمالا دلیل نام گذاری این جزیره به یک جزیره نظامی، تاسیسات و همینطور هلکوپتر V-22 Osprey هست که در گوشه تصویر حضور دارد.

تصویر دوم، بازیکن را در داخل هلکوپتری که احتمالا همان هلکوپتر تصویر اول باشد، نشان می‌دهد. هلکوپتری که به سمت یک پرتاب‌گر شاتل فضایی نشانه رفته است. از این تصویر که بر خلاف تصویر قبلی، از گیم‌پلی بازی است می‌توان دو نتیجه گرفت. یا شما به عنوان پوشش دهنده پرتاب‌گر در آن‌جا حضور دارید و یا به دنبال شلیک کردن به شاتل هستید. از هر دو دیدگاه، یک نتیجه نهایی به دست می‌آید و آن هم تمرکز بخشی از داستان بازی Battlefield 6 روی جنگ‌های هوایی است.

این تصاویر توسط کاربری به نام FeeAdministrative666 در ردیت منتشر شدند و توسط تام هندرسون (Tom Henderson)، یکی از افرادی که در لو دادن اطلاعات مجموعه بازی Battlefield ید طولایی دارد، از طریق توییتر تایید شده‌اند.

اینکه تصور کنیم اطلاعات لو رفته حقیقت ندارند، کمی سخت است. زیرا کد رنگی که در این تصاویر به کار رفته، بی‌شباهت به اتمسفری که سازندگان بازی Battlefield در نسخه‌های پیشین استفاده می‌کنند نیست.

با این حال باید صبر کرد و دید که استودیو DICE چه نقشه‌ای برای یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی دارد.  به طور حتم طی روز‌های آینده و با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه بازی Battlefield 6، اطلاعات بیشتری از این بازی محبوب منتشر خواهد شد.

 

اما با این اوصاف، نظر شما درباره نسخه بعدی مجموعه بازی Battlefield چیست؟ به نظرتان این بازی می‌تواند با مجموعه بازی Call of Duty، با توجه به محبوبیت روز افزون بازی Warzone، رقابت کند؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

برچسب ها: Battlefield 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.