طراح ارشد بازی Battlefield 2042 از استودیو DICE جدا شد

طراح ارشد بازی Battlefield 2042 از استودیو DICE جدا شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 2 ماه و 27 روز پیش

بازی Battlefield 2042 که رونمایی امیدوار کننده‌ای داشت، در حال حاضر شرایط بسیار بدی را تجربه می‌کند و ‌به‌خاطر نیمه‌کاره بودن و باگ‌های متعدد مورد انتقاد شدید بازیکنان قرار گرفته است. استودیو DICE به‌سرعت کار بهبود بازی را آغاز کرده و وعده انتشار آپدیت‌های بیشتر در آینده نزدیک را داده است، اما به‌نظر می‌رسد که یکی از اعضای کلیدی این استودیو دیگر در توسعه و بهبود بازی Battlefield 2042 در استودیو DICE حضور نخواهد داشت.


به گزارش وب‌سایت VGC، طراح ارشد استودیو DICE، فاوزی مزمار (Fawzi Mesmar)، اعلام کرده است که به‌زودی این استودیو را ترک می‌کند. مزمار در سال 2019 به این استودیو پیوسته بود و در توسعه بازی‌ Battlefield 5، بازی Star Wars: Battlefront 2 و بازی Battlefield 2042 نقش کلیدی داشت.

 

طراح ارشد بازی Battlefield 2042 از استودیو DICE جدا شد


در اطلاعیه‌ای که مزمار برای همکارانش ارسال کرده، دلیل جدایی خود را «دریافت پیشنهاد عالی از یک کمپانی دیگر» عنوان کرده است. متن این اطلاعیه به‌شرح زیر است:
«من از یک کمپانی دیگر پیشنهادی دریافت کردم که نمی‌توانم به آن جواب رد بدهم. این کمپانی با درک شرایط کاری من، تا اتمام توسعه بازی Battlefield 2042 صبر کرد.» مزمار در ادامه به اهمیت کار در کنار اعضای استودیو DICE هم اشاره کرد.


سخنگوی کمپانی EA هم در بیانیه‌ای با تایید جدایی مزمار از استودیو DICE، اعلام کرد که او در پایان هفته جاری از این استودیو خارج می‌شود. 
بازی Battlefield 2042 هم‌اکنون برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس است.

برچسب ها: Battlefield 2042, battlefield 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.