شایعه: بازی Borderlands 4 و بازی Tiny Tina’s Wonderlands 2 در دست ساخت هستند

شایعه: بازی Borderlands 4 و بازی Tiny Tina’s Wonderlands 2 در دست ساخت هستند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
12 روز پیش

با توجه به محبوبیت و موفقیت فوق‌العاده سری بازی Borderlands اصلا عجیب نیست که استودیو Gearbox در حال توسعه نسخه‌های بیشتری از این مجموعه باشد. با این‌که در حال حاضر اطلاعات رسمی از پروژه‌های بعدی این مجموعه منتشر نشده، مدارکی وجود دارند که به توسعه بازی Borderlands 4 و بازی Tiny Tina’s Wonderlands 2 اشاره می‌کنند.
هیچ‌کدام از این دو بازی توسط استودیو Gearbox یا کمپانی Take Two معرفی نشده‌اند، اما نام آن‌ها در پروفایل لینکداین رندل ریس (Randel Reiss) که در سال 2022 برای مدتی کوتاه به‌عنوان کارگردان فنی در استودیو Gearbox حضور داشته دیده می‌شود.


 با توجه به موفقیت بزرگ بازی Borderlands 3 و البته بازی Tiny Tina’s Wonderlands اصلا عجیب نیست که قسمت بعدی هر دو سری درحال ساخت باشد. پیش از این هم رندی پیچفورد اعلام کرده بود که «تجربه‌های جدید» برای این مجموعه در دست توسعه هستند.


علاوه بر این، در پروفایل لینکداین رندل ریس نام بازی Brothers in Arms هم دیده می‌شود. هنوز مشخص نیست که ذکر نام این بازی می‌تواند نشانه‌ای از ساخت یک عنوان جدید از این مجموعه باشد یا خیر، اما نام بازی Brothers in Arms سال‌هاست در شایعات پیرامون استودیو Gearbox دیده می‌شود و بعید نیست که بالاخره شاهد معرفی آن باشیم. با توجه به اطلاعات درج شده در پروفایل ریس، هر سه بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته می‌شوند.

 
 

برچسب ها: Borderlands 4, Tiny Tina's Wonderlands 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.