نظر سازندگان بازی Marvel's Avengers درباره حواشی اسپایدرمن

نظر سازندگان بازی Marvel's Avengers درباره حواشی اسپایدرمن

2 سال و 2 روز پیش

در هفته گذشته محتوای انحصاری بازی Marvel's Avengers موضوع مهمی برای گفت و گو بوده است. شخصیت، لباس‌ها و آیتم‌های قفل شده مرد عنکبوتی فقط برای کنسول‌های پلی استیشن قابل دسترس است. طرفداران نظرات خود راجع به بازی Marvel's Avengers را بیان کردند هرچند تعداد زیادی هنوز نسخه The beta را بازی نکرده‌اند.

در گفت و گو با اسکات اموس (Scot Amos) رییس استودیو Crystal Dynamics سعی کرد نگرانی‌ها درباره انحصاری بودن شخصیت اسپایدرمن برای پلی استیشن را کم‌تر کرد. او می‌گوید که بازیکنان با ایکس باکس و کنسول‌های دیگر قادر نخواهند بود از شخصیت مردعنکبوتی استفاده کنند و فقط کاربران پلتفرم‌های پلی‌ استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ می‌توانند از این شخصیت استفاده کنند.

اسکات اموس گفت: «زمانی که باید انتخاب کنی مردعنکبوتی کجا و چطوری باشه انتخاب پلی استیشن کاملا برای آن مناسب است. مالک شرکت سونی به ما گفت: این کاری هست که ما می‌توانیم انجام بدهیم و چیزی هست که می‌توانیم با کنسول انجامش بدهیم.

ما عاشق این ایده شدیم که قادر به آوردن این کاراکتر برای بازیکنان پلی استیشن هستیم. ما در هفته پیش شخصیت هاکای (Hawkeye) را معرفی کردیم. ما توانستیم در مدت پنج روز دو شخصیت اضافه کنیم. به هرحال شما قراراست صدها ساعت محتوا، داستان‌‌های پیش رو، دنیاها و مناطق جدید، قهرمانان جدید و چیز‌های بیشتری را ببینید که ما هنوز اعلام نکرده‌ایم.»

بازیکنان می‌‌توانند در این هفته بازی Marvel's Avengers را چک کنند و قسمت چند نفره بازی را قبل از منتشر شدن آن در چهار سپتامبر (۱۴ شهریور) امتحان کنند. ادیشن مردعنکبوتی تا اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر نمی‌شود. برای کسانی که قبلا Marvel's Avengers را پیش خرید کرده‌اند نسخه انحصاری آزمایشی بتا به صورت انحصاری برای پلی‌ استیشن ۴ از تاریخ هفت تا ۹ آگوست ( ۱۷ تا ۱۹ مرداد) شروع می‌شود. بعد از آن هم نسخه Open Beta در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ آگوست ( ۲۴ تا ۲۶ مرداد ) و همینطور ۲۱ تا ۲۳ ( ۳۱ مرداد تا ۲ شهریور ) آگوست برگزار می‌شود. کسانی که پلی استیشن ۴ دارند برای شرکت در نسخه بتا نیاز به plus  ندارند.

برچسب ها: Marvel's Avengers
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.