شایعه: تریلر بعدی بازی Death Stranding 2: On the Beach دو هفته دیگر منتشر می‌شود

شایعه: تریلر بعدی بازی Death Stranding 2: On the Beach دو هفته دیگر منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 24 روز پیش

بعد از معرفی بازی Death Stranding 2 در سال 2022 دیگر خبر خاصی از این بازی نشنیدیم، اما به‌نظر می‌رسد که این رویه احتمالا در آینده نزدیک تغییر می‌کند.


یک افشاگر معتبر اخیرا ادعا کرده که تریلر بعدی بازی Death Stranding 2 در فاصله دو هفته دیگر و احتمالا در رویداد State of Play منتشر می‌شود. با توجه به تصاویری که چندماه پیش از هیدئو کوجیما هنگام ادیت تریلر این بازی برای رویداد State of Play لو رفته بود، ممکن است این شایعه حقیقت داشته باشد.


علاوه بر این، احتمال این‌که در نمایش بعدی بازی از نام کامل آن هم رونمایی شود بسیار بالاست. وقتی این بازی در سال 2022 معرفی شد، سازندگان اعلام کردند که هنوز زمان زیادی تا پایان مراحل توسعه آن باقی مانده است و حالا به‌نظر می‌رسد که در زمان معرفی حتی نام این بازی هم کاملا رونمایی نشده بود. طبق ادعای همین افشاگر، احتمالا نام این بازی Death Stranding 2: On the Beach خواهد بود.

 

هنوز اطلاعات خاصی از بازی Death Stranding 2: On the Beach منتشر نشده، اما می‌دانیم که نورمن ریداس (Norman Reedus)، لیا سیدو (Lea Seydoux) و تروی بیکر (Troy Baker) برای ایفای نقش‌های قبلی خود در بازی حضور دارند و ال فنینگ (Elle Fanning) و شیولی کوتسونا (Shioli Kutsuna) هم به آن‌ها ملحق خواهند شد.
 

بازی Death Stranding 2: On the Beach در تاریخی نامشخص برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
 

برچسب ها: Death Stranding 2, Death Stranding 2: On the Beach, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.