اطلاعات جدیدی از بسته‌های گسترش‌دهنده بازی Final Fantasy 16 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بسته‌های گسترش‌دهنده بازی Final Fantasy 16 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 23 روز پیش

کمپانی Square Enix در ماه سپتامبر اعلام کرد که توسعه دو محتوای گسترش‌دهنده پولی برای بازی Final Fantasy 16 را آغاز کرده است. این کمپانی هیچ اطلاعاتی از این دو محتوای گسترش‌دهنده منتشر نکرده و همین موضوع باعث افزایش شایعات پیرامون این بازی شده است.
 

با این حال، پیش‌بینی برنامه‌های سازندگان برای گسترش بیشتر جهان بازی Final Fantasy 16 کار سختی نیست. با پایان داستان این بازی مشخص می‌شود که کدام بخش از جهان ولستیا هنوز داستان‌های بیشتری برای روایت دارد و کارگردان این بازی هم در مصاحبه اخیر خود با نشریه ژاپنی Game Watch به این موضوع اشاره کرده است.

 

هیروشی تاکای (Hiroshi Takai) در مصاحبه با Game Watch اعلام کرد که این دو محتوای گسترش‌دهنده «نگاه دقیق‌تری به جهان ولستیا» خواهند داشت و البته به «تاریکی و رازهای پیرامون داستان کلایو» هم پرداخته خواهد شد. تاکای در این مقطع اجازه ارائه اطلاعات بیشتر از این دو محتوای گسترش‌دهنده را ندارد.
 

«این دو اپیزود به شکلی طراحی‌ شده‌اند تا بتوانید نگاه دقیق‌تری به جهان بازی Final Fantasy 16 داشته باشید و تاریکی و رازهای داستان کلایو را هم تجربه کنید.»

 

با توجه به سخنان تاکای، به‌نظر می‌رسد که شایعات حضور جیل (Jill) یا سید (Cid) به‌عنوان شخصیت اصلی محتواهای گسترش‌دهنده صحت نداشتند و کلایو باز هم به‌عنوان شخصیت قابل کنترل در این دو محتوای گسترش دهنده حضور خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که این دو اپیزود در چه مقطع زمانی از خط داستانی بازی Final Fantasy 16 رخ می‌دهند.


تاکای در همین مصاحبه اعلام کرد که با اضافه شدن «چندین دشمن و المان جدید» مبارزات این محتواهای گسترش‌دهنده دستخوش تغییر خواهد شد. 

هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای این دو بسته گسترش‌دهنده مشخص نشده است. آپدیت بعدی بازی Final Fantasy 16 که قرار است تغییرات مختلفی در بخش Arcade Mode ایجاد کند در تاریخ هشت دسامبر (17 آذر) منتشر خواهد شد.
بازی Final Fantasy 16 هم اکنون روی پلی استیشن 5 در دسترس است. نسخه کامپیوتر این بازی هم در دست توسعه قرار دارد.

 

برچسب ها: Final Fantasy 16, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.