بازی Gears 5 فاقد سیزن پس خواهد بود

بازی Gears 5 فاقد سیزن پس خواهد بود

علی رزاقی علی رزاقی
3 سال و 2 ماه و 29 روز پیش

توسعه‌دهنده بازی Gears 5، یعنی استودیو The Coalition، در یک بلاگ خبری در مورد برنامه‌های پشتیبانی پس از عرضه و پیشرفت توسعه بازی Gears 5 صحبت کرد.

بازی Gears 5 سیزن پس دریافت نخواهد کرد. همچنین سیستم Gear Packs که در بازی Gears 4 معرفی شده بود، در بازی Gears 5 وجود نخواهد داشت. سیستم Gear Packs شامل بسته کارت‌های ضروری بود که می‌توانستید در حالت Horde mode از آن‌ها استفاده کنید و به قابلیت‌های خود بیفزایید. این بسته‌ها پولی بودند و برای استفاده از آن‌ها باید مبلغی را پرداخت می‌کردید.

با این تغییرات، از این پس تمام محتوای دانلودی پس از انتشار چه در مسابقات عمولی مچ‌میکینگ (matchmaking) و چه در مسابقات خصوصی (Private) برای تمام بازیکنان در دسترس خواهد بود. استودیو The Coalition اعلام کرده است که تمام این موراد در بازی Gears 5 رایگان خواهند بود. حتی RNG‌ها و جعبه‌های با محتوای مخفی نیز به صورت رایگان در دسترس خواهند بود و شما خواهید توانست بدون اینکه پولی خرج کنید محتویات این جعبه‌ها را ببینید.

در بازی Gears 5 از از یک ارز پولی با نام Iron استفاده خواهد شد که می‌توانید از آن، برای خرید آیتم‌های تزئینی بازی استفاده کنید. همچنین این بازی، از یک سیستم جدید با نام Tour of Duty استفاده خواهد کرد که تقریبا شبیه به سیستم Battle Pass است. این سیستم مجموعه‌ای از چالش‌های روزانه و مدال‌های فصلی است که شما را ترغیب می‌کند با گذراندن چالش‌ها، آیتم‌های تزئینی جدید، از جمله پوسته برای کاراکترها، به دست بیاوید.


این استودیو می‌گوید اهداف و موارد لازم کاملا واضح خواهند بود، پس به راحتی می‌توانید بفهمید که برای به دست آوردن آیتم مورد نظرتان دقیقا باید چه کارهایی انجام دهید. همان‌طور که گفته شد سیستم Tour of Duty به صورت فصلی هم کار خواهد کرد که با پیشرفت شما در طول این مراحل، شما Iron کسب خواهید کرد که می‌توانید از آن برای خرید آیتم‌های دلخواه خود در فروشگاه بازی استفاده کنید.

در بازی Gears 5 از یک نوع لوت باکس (loot boxes) استفاده خواهد شد که فقط از طریق انجام بازی می‌توانید آن‌ها را کسب کنید. اسم این لوت باکس‌ها Supply Drops است که در ازای انجام بازی به شما پاداش‌هایی را می‌دهند. ممکن است از یک Supply Drop دو تا پیدا کنید که در این صورت Supply Drops ها تبدیل به Scrap خواهند شد، با استفاده از Scrap می‌توانید کارت‌های فعلی خود را ارتقا دهید یا در ساخت آیتم‌های مورد نظر خود از آن استفاده کنید، همچنین Scrap توسط پول واقعی قابل خریداری نیست و فقط می‌توانید با انجام بازی آن را کسب کنید.

در نهایت استودیو The Coalition فاش کرد که در این بازی می‌توانید Boost خریداری کنید که میزان تجربه کسب شده شما را در بخش مولتی‌پلیر و کاراکتر بازی، دو برابر می‌کند. همچنین پیشرفت Supply Drpos را دو برابر می‌کند. این Boost از طریق پول واقعی قابل خریداری است.

بازی Gears 5 در ۱۰ سپتامیر (۱۹ شهریور) برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

برچسب ها: Gears 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.