کارگردان روایی بازی Gears of War به استودیو Santa Monica پیوست

کارگردان روایی بازی Gears of War به استودیو Santa Monica پیوست

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 29 روز پیش

پس از انتشار بازی God of War: Ragnarok هیچ اطلاعاتی از پروژه بعدی استودیو Santa Monica منتشر نشده، اما با توجه به آگهی‌های شغلی این استودیو می‌دانیم که پروژه بعدی آن‌ها احتمالا یک عنوان نقش آفرینی یا یک بازی با عناصر نقش آفرینی خواهد بود. البته شکی وجود ندارد که قسمت جدید بازی God of War هم در آینده نه‌چندان دور ساخته خواهد شد.

 


پس از جدایی چند عضو ارشد استودیو Santa Monica در ماه‌های اخیر، نگرانی‌هایی درباره وضعیت پروژه‌های بعدی استودیو به‌وجود آمده بود. سازندگان بازی God of War حداقل دو پروژه را ‌همزمان توسعه می‌دهند و از دست دادن اعضای ارشد نمی‌تواند کمکی به آن‌ها کند. در همین راستا، به تازگی یک نام شناخته شده دیگر به عضویت این استودیو درآمده است.


بانی جین ما (Bonnie jean Mah)، کارگردان روایی سابق سری بازی Gears of War اخیرا در حساب ایکس خود اعلام کرد که به‌عنوان کارگردان روایی فعالیت خود را در استودیو Santa Monica شروع کرده است.


اگرچه اطلاعات رسمی از بازی بعدی استودیو Santa Monica منتشر نشده، اما شایعات زیادی درباره پروژه‌های در دست ساخت آن‌ها منتشر شده‌اند. برخی از این شایعات احتمال ساخته شدن یک محتوای گسترش‌دهنده برای بازی God of War: Ragnarok را مطرح می‌کنند. با وجود این که استودیو Santa Monica اعلام کرده بود هیچ برنامه‌ای برای ساخت محتوای دانلودی بازی God of War: Ragnarok ندارد، اما برخی از اعضای استودیو یک فن پیج پرطرفدار که این شایعه را پخش کرده بود را بلاک کردند تا آتش شایعات بیش از پیش شعله‌ور شود.

برچسب ها: God of War: Ragnarok, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.