شایعه: سری بازی Gears of War برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

شایعه: سری بازی Gears of War برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 11 روز پیش

احتمالا هفته‌ای که گذشت پرتنش‌ترین هفته چند سال اخیر مایکروسافت بوده، چرا که شایعات مدعی شده‌اند عناوینی مثل بازی Starfield و بازی Indiana Jones and the Great Circle برای پلی استیشن 5 عرضه خواهند شد. قبل از شایعه انتشار این عناوین برای پلی استیشن، گفته شده بود که بازی Hi-Fi Rush و بازی Sea of Thieves در راه پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ هستند. حال اما شایعات خبر از عرضه بازی Gears of War برای پلی استیشن دارند.

 

جف گراب (Jeff Grubb) در قسمت جدیدی از Game Mess Mornings گفت: «بازی دیگری که شنیده‌ام صد در صد برای عرضه‌اش روی پلی استیشن 5 فکر می‌شود (که البته لزوما به معنی عرضه صد در صدی‌اش نیست) بازی Gears of War است.» با توجه به اینکه بازی Gears of War از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین مجموعه بازی‌های انحصاری ایکس باکس بوده، اگر این شایعه صحت داشته باشد قطعا شاهد واکنش‌های جالبی از سوی طرفداران خواهیم بود.

 

گراب همچنین به اعلامیه مایکروسافت در خصوص مشخص کردن استراتژی‌های جدید خود در هفته بعد اشاره کرد و گفت: «چیز دیگری که می‌توانم درباره‌اش بگویم این است که شایعه شده در اواخر فوریه (اوایل اسفند) اتفاقاتی خواهند افتاد که تغییرات آینده را توضیح می‌دهند. این همان موضوعی است که خود مایکروسافت هم درموردش صحبت می‌کرد.»

آخرین نسخه‌ای که از بازی Gears of War منتشر شده به سال 2019 و بازی Gears of War 5 باز می‌گردد. بازی Gears of War 6 طبق شایعات در دست ساخت است و گویا نسبت به نسخه قبلی خود، «بازتر» خواهد بود. احتمالا بازی Gears of War Remastered Collection نیز در دست ساخت قرار دارد و می‌توانیم امسال منتظر معرفی‌اش باشیم.

برچسب ها: Gears of War, ایکس باکس, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.