شایعه: بازی Indiana Jones and the Great Circle برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

شایعه: بازی Indiana Jones and the Great Circle برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
5 ماه و 15 روز پیش

طبق گزارش‌ها و شایعاتی که از طریق منابع مختلفی به گوش می‌رسند، مایکروسافت قصد دارد بازی‌های انحصاری خود را برای پلتفرم رقیب نیز عرضه کند. اگر این شایعه درست باشد، بزرگ‌ترین عناوین انحصاری ایکس باکس نیز جزو این بازی‌ها خواهند بود.

 

طبق گزارشی که The Verge منتشر کرده، بتسدا و مایکروسافت پلی استیشن 5 را برای عرضه بازی Indiana Jones and the Great Circle در نظر گرفته‌اند. این بازی اول شخص که توسط استودیو MachineGames در حال توسعه است، قرار است در همین سال میلادی برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شود، و طبق گزارش مذکور، این عنوان در ماه دسامبر (دی – بهمن 1403) منتشر و پس از چند ماهِ گویا کوتاه، برای پلی استیشن 5 هم پورت خواهد شد. 

 

سال پیش معلوم شد که ایکس باکس بعد از خرید ZeniMax، با دیزنی معامله کرده و آن‌ها را مجاب کرده که بازی Indiana Jones and the Great Circle را از عنوانی انحصاری، تبدیل به محصولی مولتی پلتفرم سازند. کمی بعد از این گزارش مشخص شد که مایکروسافت با انحصاری کردن بازی Indiana Jones and the Great Circle، چیزی معادل 10 میلیون نسخه فروش روی پلی استیشن 5 را از دست خواهد داد، بهایی که ایکس باکس می‌خواسته با افزایش مشترکین سرویس گیم پس جبران کند. دیزنی در این خصوص گفته بود که انحصاری شدن بازی برای ایکس باکس از نظر منطقی و تجاری، درست بوده است.

طوری که شایعات می‌گویند، بازی Indiana Jones and the Great Circle تنها انحصاری ایکس باکس نخواهد بود که راهی پلی استیشن می‌شود. گویا بازی Starfield هم پس از عرضه بسته گسترش دهنده خود، برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد؛ بازی Hi-Fi Rush و بازی Sea of Thieves نیز از دیگر بازی‌ها هستند

برچسب ها: Indiana Jones and the Great Circle, ایکس باکس سری ایکس, ایکس باکس سری اس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.