شایعه: ساخت دنباله بازی God of War: Ragnarok آغاز شده است

شایعه: ساخت دنباله بازی God of War: Ragnarok آغاز شده است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 21 روز پیش

بازی God of War: Ragnarok یکی از بزرگترین بازی‌های سال پیش بود که به‌خاطر روایت داستانی غنی و مبارزات درگیرکننده‌اش مورد ستایش کاربران پلی استیشن قرار گرفت. باوجود این‌که کوری بارلاگ (Cory Barlog) کارگردانی این بازی را به‌خاطر هدایت یک پروژه دیگر (که ارتباطی به دنیای سری God of War ندارد) برعهده نداشت، به‌نظر می‌رسد که استودیو Santa Monica به‌سرعت توسعه قسمت بعدی مجموعه را آغاز کرده و حالا درحال استخدام متخصصین جدید برای توسعه این بازی است.

 


براساس اطلاعاتی که در لیست افراد مورد نیاز استودیو Santa Monica درج شده، این استودیو درحال جستجو برای استخدام افراد مورد نیاز پروژه ساخت قسمت بعدی بازی God of War است. این استودیو درحال حاضر به یک «طراح مبارزه برای همراهان» نیاز دارد. این فرد باید حداقل چهار سال تجربه در توسعه بازی و توانایی بحث تخصصی درباره سیستم‌های مبارزه، مکانیک‌های مورد نیاز و دشمنان را هم داشته باشد.

 

شاید این آگهی شغلی را بتوان به یک بازی اکشن جدید نسبت داد، اما در ادامه آن مشخصا ذکر شده است که این فرد باید «درباره بازی God of War و بازی God of War: Ragnarok اطلاعات کافی داشته باشد.» همچنین، او باید با سیستم‌های جدیدی که در بازی God of War: Ragnarok به این مجموعه اضافه شد هم آشنا باشد.


البته بسیار بعید است که این بازی وارد مراحل پیشرفته توسعه شده باشد. کارگردان هنری بازی God of War: Ragnarok به‌تازگی از استودیو Santa Monica جدا شده و این استودیو باید در ابتدا جای خالی اعضای کلیدی تیم توسعه را پر کند. 

 

برچسب ها: God of War: Ragnarok, پلی استیشن 5
3 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.