بازی Gotham Knights دارای ۱۱ لباس مختلف برای هر شخصیت است

بازی Gotham Knights دارای ۱۱ لباس مختلف برای هر شخصیت است

محمد مسعودی محمد مسعودی
12 روز پیش

بازی Gotham Knights در نمایشگاه Summer Game Fest با تریلر جدیدی از شخصیت Nightwing ظاهر شد. با وجود کوتاه بودن آن، می‌توان لباس‌های متفاوتی که می‌توان به دست‌آورد، از جمله لباس‌های شیک و نینجا مانند، را دید. فلور مارتی (Fleur Marty)، تهیه‌ کننده اجرایی و جف النور(Geoff Ellenor)، کارگردان بازی، در صحبت با وب سایت Game Informe، فاش کردند که این لباس‌ها استایل‌های متفاوتی دارند  و لباس‌هایی هستند که می‌توان (درکنار وسایل و تجهیزات) از طرح‌های اولیه ساخت.

 

تریلر گیم‌پلی بازی Gotham Knights منتشر شد

بازی Gotham Knights دارای ۱۱ لباس مختلف برای هر شخصیت است

مارتی گفت :«هر یک از شوالیه‌های ما ۱۱ مدل لباس متفاوت دارند. همانطور که جف اشاره کرد، این لباس‌ها استایل‌های کاملا متفاوتی دارند. در یک سبک، می‌توانید با قطعات مختلف و رنگ‌های مختلف، یک لباس را سفارشی‌سازی کنید.» النور افزود: «هر مدل لباس اساساً مثل یک فرم توخالی است. هر بار که لباسی را می‌سازید، آن را به عنوان نسخه‌ای از آن فرم اصلی در نظر بگیرید که دارای رنگ و ابزارهای خاصی است، رنگ‌هایی که با پیشرفت در بازی می‌توانید آن‌ها را عوض کنید»

 

در مورد بخش co-op، بازیکنان می‌توانند دوستان خود را دعوت کنند و تنظیمات مختلفی را برای خود انتخاب کنند تا به دیگران اجازه وارد شدن دهند. همچنین، بخش انفرادی بازی در دسترس است اما ویژگی‌هایی مانند co-op takedowns را از دست خواهید داد. همانطور که النور خاطرنشان می‌کند :«‌ ما مکانیک co-op takedowns را برای نشان دادن ویژگی‌های فیزیکی کاراکتر‌ها، زمانی که با هم همکاری می‌کنند، در نظر گرفته‌ایم. واقعاهم تاثیرگذاری زیادی را درهمکاری شخصیت‌ها در شکست دادن دشمنان می‌توان دید. شخصیت Nightwing بهترین مثال این مکانیک است. بسیاری از توانایی های او در مورد حمایت از دوستانش و محافظت از دیگران است.»

 

مارتی فاش کرد :«هر دو بازیکن همچنین می‌توانند در صورت تمایل همان قهرمان را انتخاب کنند و در نتیجه ممکن است لحظات طنز بیشتری را تجربه کنند. ما آن را به بازیکنان واگذار می‌کنیم. ما می‌دانیم که برخی افراد می‌خواهند شخصیت‌های متفاوتی داشته باشند، اما برخی اهمیتی نمی‌دهند. من نمی‌خواهم چیزی را اسپویل کنم، اما اگر به عنوان دو شخصیت مشابه بازی می‌کنید، یک لحظه خنده دار در بازی وجود دارد. ما به شما آزادی کامل می‌دهیم.» 

 

بازی Gotham Knights در ۲۵ اکتبر (۳ آبان ۱۴۰۱) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود.
 

 
برچسب ها: Gotham Knights
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.