تروی بیکر بازیگر شخصیت جیسون در بازی GTA 6 نخواهد بود

تروی بیکر بازیگر شخصیت جیسون در بازی GTA 6 نخواهد بود

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 ماه و 9 روز پیش

قبل از معرفی، گزارش‌ها نشان دادند که بازی GTA 6 دارای دو شخصیت اصلی به نام‌های لوسیا (Lucia) و جیسون (Jason) خواهد بود که از زوج تبهکار دنیای واقعی، یعنی بانی (Bonnie) و کلاید (Clyde)، الهام گرفته شدند. اگرچه تریلر معرفی بازی عمدتا روی شخصیت لوسیا متمرکز بود، اما ما توانستیم نگاهی اجمالی به شریک جنایتکار او نیز داشته باشیم. 

 

 

وقتی به دیالوگ‌های رد و بدل شده در تریلر نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که جیسون در تمام طول تریلر، تنها کلمه «اعتماد» را به زبان می‌آورد. با این حال، گمانه‌زنی‌های متعددی بر اساس بیان این کلمه در میان طرفداران به وجود آمده است و بسیاری ادعا دارند که صدای شنیده شده از این شخصیت، شباهت زیادی به صدای تروی بیکر (Troy Baker) دارد. بیکر، بازیگر مشهوری است که برای نقش‌ آفرینی در عناوینی مانند بازی The Last of Us (در نقش جوئل)، بازی Uncharted (در نقش سم دریک)، سری بازی Far Cry (در نقش پگان مین)، بازی Death Stranding (در نقش هیگز) و دیگر نقش‌های برجسته دیگر مورد تحسین قرار گرفته است. از این رو، این شایعات باعث شد که کنجکاوی طرفداران در مورد مشارکت احتمالی او در این شخصیت، بر انگیخته شود. 

اما سوال اینجاست که بر اساس حدس و گمان‌ها، بیکر واقعا در نقش شخصیت جیسون ظاهر می‌شود ؟ خبر بد اینکه خود این بازیگر اعلام کرده که در این بازی حضور نخواهد داشت. زمانی که از بیکر در کانال یوتیوبی The Movie Dweeb درباره این موضوع پرسیده شده، او تمامی این شایعات را رد کرد. 

بیکر گفت :« [جیسون] فقط یک کلمه [در کل تریلر] می‌گوید. ملت باید یاد بگیرند که چگونه به درک موضوعی می‌رسند. مردم به یک موضوع فکر می‌کنند و سپس به صورت خودکار، این افکار را به عنوان یک فرضیه صحیح در نظر می‌گیرند. من می‌خواهم تمام اعتبار کار این شخصیت، به بازیگر اصلی‌اش اختصاص یابد، چون مطمئن هستم که [عنوانی] عالی خواهد بود.»

 

چرا شخصیت‌های اصلی بازی GTA 6 تا به این حد جذاب به نظر می‌رسند؟

 

تا این لحظه استودیو راک استار هیچ جزئیات رسمی‌ای در مورد بازیگران بازی جی‌تی‌ای ۶ ارائه نکرده است. در واقع، نام شریک جرم شخصیت لوسیا هم جیسون نیست و ما فقط با در نظر گرفتن شایعات، این شخصیت را با جیسون خطاب می‌کنیم. با توجه به این اوضاع، شاید مدتی طول بکشد که پاسخ‌های کاملی را برای سوالات پیش آمده در مورد این بازی، دریافت کنیم. 

طبق گفته راک استار، بازی GTA 6 قرار است در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس، عرضه شود. طبق شایعات، این خطر وجود دارد که عرضه بازی تا سال ۲۰۲۶ به تعویق بیفتد، اما گزارش‌های جدیدتر ادعا می‌کنند که این نگرانی‌ها «بیش از حد» هستند.
 

برچسب ها: GTA 6, Grand Theft Auto 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.