تریلر جدید گیم پلی بازی It Takes Two منتشر شد

تریلر جدید گیم پلی بازی It Takes Two منتشر شد

پس از موفقیت برجسته بازی Brothers: A Tale of Two Sons و بازی A Way Out، جوزف فرس (Josef Fares) به همراه استودیو Hazelight مجددا برای ارائه تجربه یک عنوان co-op دیگر با بازی It Takes Two بازگشتهاند. سال گذشته و در جریان رویداد آنلاین EA Play، به صورت رسمی از بازی It Takes Two رونمایی به عمل آمد و اعلام شد که این عنوان در قالب یک بازی co-op، داستان زوج جوانی را دنبال میکند که به عروسک تبدیل شده‌اند و نیاز دارند تا ضمن بحث و دعوا کردن در مورد مشکلات مختلف رابطهشان، همه چیز را به حالت سابق بازگردانند.

 

در حالی که مدت زمان چندانی تا عرضه این عنوان باقی نمانده است، شرکت EA به همراه استودیو Hazelight تریلر جدیدی را از گیم پلی این بازی برای بازیکنها فراهم و منتشر کرده‌اند که در جریان آن، جوزف فرس شخصا توضیحات مختلفی را در مورد تنوع گسترده مکانیزمهای سیستم گیم پلی و داستان بازی ارائه میکند.

 

تریلر جدید بازی It Takes Two را با هم میبینیم:

 

 

 

براساس گفتههای جوزف فرس، بازی It Takes Two یک عنوان اکشن- ماجراجویی است که تجربه آن نیازمند میزان توجه بالا بازیکنها به داستان و چگونگی روایت آن است. مطابق آنچه که در تریلر جدید این بازی گفته شد، تنوع مکانیزمهای مختلف سیستم گیم پلی دیوانه کننده و در هیچ یک از صحنههای بازی، از سناریوهای مشابه استفاده نشده است؛ بنابراین هریک از صحنهها و بخشهای این عنوان تجربهای منحصر به فرد را برای بازیکنها رقم خواهد زد.

 

همانطور که در تریلر جدید این عنوان نیز نمایش داده شد، هنگامیکه شخصیتهای کودی و می در میان نبرد سنجابها و زنبورها قرار میگیرند، مبارزه با زنبورها و حل کردن معماهای مختلف بازی نیازمند همکاری کاملا مناسب میان هر دو بازیکن است؛ بنابراین چگونگی تجربه این بازی توسط بازیکنها به صورت مستقیم با این نکته که چه کسی کدام شخصیت را کنترل میکند، ارتباط دارد.

 

جوزف فرس همچنین در مورد وسواس مرتبط با وجود این ویژگی که بازیکنها برای چندین بار همراه با دوستانشان به صورت co-op به تجربه محصولات این استودیو بپردازند نیز واکنش نشان داده و اعلام کرده است که تیم سازنده تمام تلاشش را برای خلق دنیایی کاملا تعاملی و سرگرم کننده در بازی It Takes Two به کار گرفته است؛ اگر در خاطرتان باشد، در زمان عرضه بازیهای پیشین استودیو Hazelight برخی از بازیکنها اعلام کردند که نه تنها برای بار دوم به تجربه این عناوین نپرداختهاند، بلکه برای یک بار هم آنها را به پایان نرساندهاند!

 

بازی It Takes Two در تاریخ 26 مارچ 2021 (شش فروردین 1400) برای پلتفرم‌های رایانههای شخصی و کنسول‌های پلی ستیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. علاوه‌بر این طبق اعلام استودیو سازنده میدانیم که نسخه نسل بعدی این بازی هیچگونه بهبود و ارتقا سطح کیفی از نظر جزئیات گرافیکی را با نسخه کنسولهای نسل هشتمی دارا نیست، بلکه تنها تفاوت آنها به رزولوشن و میزان فریم ریت بازی برمیگردد.

 

ناگفه نماند که تنها یک نفر از هر گروه دو نفره نیاز به خرید این عنوان به قیمت 39.99 دلار دارد که میتواند پس از خریداری، این بازی را به صورت رایگان با دوستش به اشتراک بگذارد.

 
برچسب ها: It Takes Two
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.