حشره‌های پرنده به بازی Helldivers 2 اضافه شدند

حشره‌های پرنده به بازی Helldivers 2 اضافه شدند

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 6 روز پیش

طبق گفته کاربران، حشره‌های پرنده بدون اینکه هیچ اشاره‌ای در به‌روزرسانی جدید به آن‌ها شده باشد وارد بازی Helldivers 2 شده‌اند. این موجودات بزرگ خفاش مانند که Shrieker نام دارند، در برخی ماموریت‌ها به مصاف بازیکنان آمده‌اند و موجب غافلگیری آن‌ها شده‌اند.

طبق گزارش رسانه Windows Central، این موجودات که جیغ بلندی هم می‌کشند و با یورش از آسمان، با بال‌های خود به بازیکن آسیب می‌زنند، فعلا فقط در نقشه‌هایی که Shierker Lair دارند یافت می‌شوند و صرفا در ماموریت‌های فرعی می‌توان آن‌ها را پیدا کرد.

با اینکه کاربران در حال بحث و جدال در مورد Shierkerها هستند، استودیو Arrowhead شروع به تکذیب ماجرا کرده و مدعی است که چنین اتفاقی نیفتاده است، تا جایی که مدیرعامل استودیو یعنی یوهان پیلستد (Johan Pilestedt) گفته:« شایعاتی شنیده‌ام که حشرات پرنده به بازی Helldivers 2 اضافه شده‌اند. می‌خواهم رسما این ادعاها را تکذیب کنم. همه می‌دانند که حشره‌ها قادر به پرواز نیستند و خودم هم با این نظر موافقم.»

کارگردان ایده پرداز بازی هم گفته: «وزارت حقیقت نیز موافق است که این اخبار جعلی توسط حشره‌ دوستان طراحی شده و هدف اصلی‌اش، شستشوی مغزی مردم خود ماست.» 

بدون شک پاسخ‌های خاص و طنز‌آمیز سازندگان که با لحن خاص دنیای بازی Helldivers 2 هماهنگی دارد، روشی برای بازاریابی و همراهی با ویژگی‌های دنیای این سری است. 

حشرات پرنده در کنار مک‌های بزرگ در به‌روزرسانی جدید به بازی اضافه شده‌اند و مبارزه با فضایی‌ها را سخت‌تر از پیش کرده‌اند. محتوای جدید بازی Helldivers 2 با نام Cutting Edge در تاریخ 14 مارس  برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 5 عرضه شد.

برچسب ها: Helldivers 2, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.