بازی بعدی استودیو Guerrilla Games عنوانی Co-op خواهد بود

بازی بعدی استودیو Guerrilla Games عنوانی Co-op خواهد بود

آرین صفری آرین صفری
1 سال و 2 ماه و 9 روز پیش

اخبار فاش شده مربوط به استودیو Guerrilla Games ادعا می‌کنند که  یک بازی چند نفره جهان باز در دنیای Horizon در حال توسعه است و اکنون به نظر می رسد خود سازنده نیز این را تأیید کرده است. با توجه به مشاهدات یکی از کاربران YouTube به‌نام JorRaptor، این استودیو فهرستی از شغل‌ها را در سایت خود قرار داده که همه آن‌ها به صراحت تایید می‌کنند که این استودیو در حال ساخت یک بازی Co-op در جهان Horizon است.

 

 

همانطور که گفتیم، عنوان همه این شغل‌ها تایید می‌کند پروژه بعدی این استودیو یک بازی آنلاین است، اما این همه چیز نیست. برای مثال، در توضیحات سمت سرپرست طراح ماموریت‌های بازی در سایت آن‌ها، این بازی را به‌عناون یک «پروژه جاه‌طلبانه و اعلام نشده» توصیف می‌کند و تایید می‌کند که این استودیو در تلاش برای گسترش دنیای بازی Horizon برای بازیکنانی است که بازی‌های چند نفره را ترجیح می‌دهند.

جالب اینجاست که باتوجه به توضیحات سمت طراح ارشد مبارزات شخصیت‌ها، بازی دارای چندین شخصیت قابل بازی خواهد بود. در این توضیحات همچنین آمده است: «استودیو Guerrilla Games به دنبال یک طراح ارشد با تجربه و پرشور برای مبارزات شخصیت‌ها است تا در ساخت شخصیت‌هایی به‌یاد ماندنی، سرگرم کننده و منحصر به فرد به ما کمک کند.» توضیحات همچنین به این اشاره می‌کنند که این استودیو به دنبال ساخت توانایی‌های منحصربه‌فردی است که اجرای آن‌ها هیجان‌انگیز است، گزینه‌های تاکتیکی بازی را زیاد می‌کنند و فرصت‌های همکاری را برای چندین شخصیت بازیکن ایجاد می‌کنند.

 

 

پس از این‌ها می‌رسیم به طراح ارشد مبارزات ماشین‌ها، که خود آن به تنهایی می‌تواند تاییدی بر حضور این بازی در دنیای Horizon باشد. در توضیحات این سمت آمده است: «استودیو Guerrilla Games به دنبال یک طراح ارشد با تجربه و پرشور برای مبارزات ماشین‌ها است تا به ایجاد انواع دشمنان ماشینی کمک کند که برخورد با آن‌ها چالش برانگیز و به‌یاد ماندنی باشد.» در ادامه این توضیحات نوشته شده که متقاضی این موقعیت علاوه بر طراحی «ماشین‌های جدید»، «رفتارهای ماشین‌های نمادین موجود در فرنچایز Horizon را نیز طراحی، تغییر و به‌روزرسانی خواهد کرد.» در بخش طراح ارشد مبارزات بازی نیز مشخص است که بازی دارای دشمنان انسان نما خواهد بود.

همان‌طور که بسیاری از بازیکنان انتظار داشتند، به‌نظر می‌رسد که این بازی Co-op همچنان از فرمول جهان باز این استودیو پیروی می‌کند و بر داستان سرایی تاکید زیادی دارد. در توضیحات شغل نویسنده اصلی بازی ذکر شده است که: «نویسندگان ما به دنبال آن هستند که مرزهای داستان سرایی دراماتیک را در بازی‌های جهان باز جابه‌جا کنند. ما می‌خواهیم بازیکنان درگیر ماموریت‌ها و کاراکترهای ما شوند، از دیالوگ‌هایی که به صدا در می‌آیند لذت ببرند و مدت‌ها پس از کنار گذاشتن کنترلر، از داستان‌های ما لذت ببرند.»

 

اولین محتوای دانلودی بازی Horizon Forbidden West معرفی شد

 

 

تاریخ عرضه و قیمت هدست Playstation VR2 مشخص شد

تا اینجا کاملا مشخص است که یک بازی Co-op در دنیای Horizon در دست ساخت است و توسعه آن در جریان است، اما هنوز معلوم نیست که ساخت و معرفی رسمی آن چقدر طول می‌کشد. با این حال، این اخبار برای طرفداران، بسیار خوش‌ آیند است چراکه محتویات آینده مخصوص آن‌ها از اکنون مشخص شده است. بازی Horizon Call of the Mountain نیز در تاریخ ۲۲ فوریه (سه اسفند) برای PSVR2 عرضه خواهد شد. در حالی که بسته الحاقی Horizon Forbidden West: Burning که اخیراً معرفی شده هم در تاریخ ۱۹ آوریل (۳۰ فروردین) منتشر خواهد شد. همچنین گزارشات حاکی از آن هستند که بازسازی بازی Horizon Zero Dawn نیز در دست ساخت است.

برچسب ها: Horizon Forbidden West, Horizon, Guerrilla Games
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.