عناوین جدید ماه جولای سرویس گیم پس مشخص شدند

عناوین جدید ماه جولای سرویس گیم پس مشخص شدند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 27 روز پیش

کمپانی مایکروسافت از جدیدترین بازی‌هایی که به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد رونمایی کرد. در میان بازی‌های جدید ماه جولای گیم پس، نام عناوین بزرگی مانند بازی Microsoft Flight Simulator و بازی The Ascent هم به چشم می‌خورد که زمان زیادی از انتشارشان نمی‌گذرد و خبر بسیار خوبی برای کاربران سرویس گیم پس محسوب می‌شود.


اولین عنوان بزرگی که به گیم پس اضافه می‌شود، بازی Battlefield 5 است که از همین امروز و از طریق سرویس ابری (EA Play) در دسترس کاربران این سرویس قرار خواهد گرفت. علاوه بر بازی Battlefield 5، بازی Cris Tales هم از همین امروز و  طریق سرویس ابری، کنسول‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی روی سرویس گیم پس قرار می‌گیرد.


روز 22 جولای (31 تیر) 
 

 

بازی Atomicrops برای رایانه‌های شخصی، سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی روگ لایت، بازیکن باید در دنیایی آخرالزمانی از آخرین مزرعه زمین دفاع کند و آن را گسترش دهد.


بازی Raji: An Ancient Epic برای رایانه‌های شخصی، سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. در این بازی، باید در نقش یک دختر جوان به نام راجی (Raji)، که توسط ایزدها به قدرت‌های مختلفی دست پیدا کرده است، از دنیای انسان‌ها در مقابل موجودات شیطانی محافظ کنید.


بازی Last Stop هم در همین روز برای رایانه‌های شخصی، سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. این بازی مستقل، از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس منتشر خواهد شد و بازیکنان را در لندن زمان حال، در نقش سه شخصیت مختلف که در یک بحران ماورایی، دنیاهای‌شان با هم در تماس قرار می‌گیرند، قرار خواهد داد.


روز 26 جولای (4 مرداد)

بازی Blinx: The Time Sweeper برای سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. این عنوان به مناسبت جشن 20 سالگی ایکس باکس روی سرویس گیم‌پس قرار خواهد گرفت و بازیکنان را در نقش یک گربه که به یک جاروبرقی با قدرت کنترل زمان دسترسی دارد، قرار خواهد داد.


بازی Crimson Skies: High Road to Revenge برای سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی قدیمی هم به مناسبت جشن 20 سالگی ایکس باکس به سرویس گیم پس اضافه می‌شود و نبردهای هوایی خیالی با دزدان هوایی و زپلین‌های جنگی در سال 1930 را به بازیکنان ارائه می‌کند.


روز 27 جولای (5 مرداد)

تنها عنوانی که در این روز برای ایکس باکس سری ایکس و اس به سرویس گیم پس اضافه می‌شود، بازی Microsoft Flight Simulator است. این بازی محبوب، به بازیکنان اجازه گشت و گزار در هواپیما‌های شبیه سازی شده در تمامی نقاط کره زمین را می‌دهد.

 

روز 29 جولای (7 مرداد)

بازی The Ascent در روز اول عرضه، برای کاربران رایانه‌های شخصی، سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس، روی سرویس گیم پس منتشر خواهد شد. در این بازی می‌توانید به دو صورت تک نفره یا چهار نفره، در دنیایی تخیلی و دیستوپیایی، جلوی دیگر گروه‌های متخاصم را از تصرف مناطق مختلف بگیرید.


بازی Lethal League Blaze برای رایانه‌های شخصی، سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. یک بازی مبارزه‌ای جذاب، که برخلاف دیگر بازی‌های مبارزه‌ای مرسوم، بازیکنان باید با ضربه زدن به یک توپ به یکدیگر آسیب برسانند.


بازی Omno در روز اول عرضه، از طریق سرویس گیم پس، روی رایانه‌های شخصی، سرویس‌های ابری و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. یک عنوان تک نفره که در محیط‌های گوناگون، پازل‌ها و راز‌های بی‌شماری پیش روی بازیکن قرار خواهد داد.


بازی Project Wingman برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. در عنوان می‌توانید با کنترل بیش از 20 جنگنده هوایی مختلف، نبرد‌های هوایی جنون آمیز این بازی را تجربه کنید.
با اضافه شدن عناوین مذکور، بازی It Lurks Below، بازی The Touryst و بازی UnderMine در روز 31 جولای (9 مرداد) از سرویس گیم پس حذف خواهند شد.
نظر شما درباره بازی‌های جدید این ماه سرویس گیم پس چیست؟

 

برچسب ها: گیم پس, ایکس باکس سری ایکس, Microsoft Flight Simulator, The Ascent
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.