چهار عنوان دیگر به بازی‌های ماه مارس گیم پس اضافه شد

چهار عنوان دیگر به بازی‌های ماه مارس گیم پس اضافه شد

آرین صفری آرین صفری
3 ماه و 20 روز پیش

مایکروسافت تایید کرد که قرار است چهار بازی دیگر در ماه مارس (11 اسفند تا 12 فروردین) به لیست بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شوند. از بین این بازی‌های تایید شده جدید، بهترین عنوانی که به چشم می‌خورد بازی Control است که طی دو هفته آینده به این سرویس اضافه خواهد شد. سرویس گیم پس از ابتدای سال، رشد قابل توجهی را تجربه کرده است، به طوری که در ماه ژانویه، 13 بازی و در ماه فوریه، 14 بازی دیگر به آن اضافه شد. البته چندی پیش مشخص شد که در ماه مارس قرار است سه بازی این سرویس را ترک کنند و شاید در آینده بازی‌های دیگری نیز از این سرویس حذف شوند.

 

اولین عنوان بازی Warhammer 40,000: Boltgun بود که دیروز به این سرویس اضافه شد. اندکی پس از آن، مایکروسافت نقشه محتوایی خود را به‌روز کرد و چهار عنوان دیگر هم به بازی‌های این ماه اضافه کرد.

 

تمام بازی‌هایی که قرار است در ماه مارس به گیم پس اضافه شوند:

بازی Warhammer 40,000: Boltgun  - پنجم مارس

بازی PAW Patrol World  - هفتم مارس

بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated – در ۱۲ مارس

بازی Control Ultimate Edition – در ۱۳ مارس

بازی Lightyear Frontier – در ۱۹ مارس

بازی MLB The Show 24 – در ۲۹ مارس

بازی Diablo 4 – در ۲۸ مارس

بازی Open Roads –  در ۲۷ مارس

 

 

بازی PAW Patrol World در بین بازی‌هایی که به تازگی تایید شده است، قابل دسترس‌ترین بازی به‌شمار می‌رود. به‌همین خاطر هر بازیکنی با هر سنی می‌تواند آن را تجربه کند. این بازی یکی دیگر از عناوین اکشن ماجراجویی جهان باز و خانواده پسند این سرویس است. البته بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom هم که چند روز بعد از بازی Paw Patrol World به سرویس اضافه می‌شود، ویژگی‌هایی مشابه دارد. این بازی در سال 2020 توسط استودیو Purple Lamp توسعه یافت و نسخه بازسازی شده یک بازی به‌همین نام است که در سال 2003 عرضه شده بود.

 

 

بازی Control یک عنوان اکشن ماجراجویی است که در سال 2019 توسط استودیو Remedy عرضه شد و جوایز زیادی هم دریافت کرد. حال این بازی محبوب قرار است در تاریخ 13 مارس به گیم پس اضافه شود. با اینکه بسیاری از بازی‌هایی که به گیم پس اضافه می‌شوند، نسخه‌های اصلی بازی‌ها هستند و اکثرا بسته‌های گسترش دهنده (DLC) ندارد، اما بازی Control اینگونه نخواهد بود؛ چراکه قرار است نسخه Ultimate Edition به گیم پس اضافه شود که شامل دو بسته گسترش دهنده برای بازی است.

 

 

آخرین عنوانی که حضورش در گیم پس به‌تازگی تایید شد، بازی No More Heroes 3 است که در تاریخ 14 مارس به این سرویس اضافه خواهد شد. این بازی یک عنوان اکشن با سبک هنری منحصربه‌فرد است که زمانی انحصاری نینتندو سوییچ بود و اکنون برای بقیه پلتفرم‌ها در دسترس است.

برچسب ها: گیم پس, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.