آموزش نکات مهم در بخش آنلاین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

آموزش نکات مهم در بخش آنلاین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

آرین صفری آرین صفری
3 ماه و 8 روز پیش

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 اکنون منتشر شده است و متاسفانه نتوانسته تا حد زیادی انتظارات را برآورده کند. می‌توان گفت، این بازی یکی از عجیب‌ترین عنوانین در مجموعه بازی Call of Duty به‌شمار می‌رود. به جای معرفی یک بازی چند نفره کاملاً جدید، بازی Modern Warfare 3 با نسخه قبلی خود ترکیب شده است و به عنوان یک ضمیمه اضافی ظاهر می‌شود. این بدان معناست که شما با سلاح‌ها، تجهیزات و گزینه‌هایی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 مواجه خواهید شد که بهتر است از استفاده از آن‌ها، بنا به دلایل مختلف، اجتناب کنید. یکی از آن دلایل این است که سلاح‌های جدید در بخش آنلاین از هر نظر از اسلحه پیشین بهتر عمل می‌کنند.

 

پیش از اینکه وارد بخش آنلاین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 شوید، نکات مهمی هست که باید از آن‌ها آگاه باشید. در این مطلب به سه توصیه مهم در بخش آنلاین این بازی پرداخته خواهد شد. اگر بتوانید از این توصیه‌ها استفاده کنید و سلاح‌ها و و ابزارهای مناسب را انتخاب کنید، تسلط خوبی بر بخش آنلاین این بازی خواهید داشت.

 

همیشه سلاح‌های بازی Modern Warfare 3 را انتخاب کنید

بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 اساسا فرق خاصی با نسخه پیشین ندارد و صرفا سعی می‌کند آن را احیا ‌کند. این بدان معناست که تمام سلاح‌های موجود در بازی Moden Warfare 2 در این بازی نیز حضور دارند و در کنار سلاح‌های جدید قرار می‌گیرند. اگر به دنبال تمام مزیت‌های ممکن در بخش آنلاین هستید، توصیه می‌شود فقط از سلاح‌های انحصاری بازی Modern Warfare 3 استفاده کنید. دلایل متعددی برای این وجود دارد، اما اگر بخواهیم ساده و خلاصه بیان کنیم، دلیل اصلی این است که این سلاح‌ها در کل بهتر، قوی‌تر و دقیق‌تر از سلاح‌های پیشین هستند.

 

با توجه به تغییراتی که در زمان مورد نیاز برای کشته شدن دشمن یا TTK (Time To Kill) شکل گرفته است، این سلاح‌های جدید مزیت بهتری خواهند. سلاح‌های قبلی برای تطبیق با افزایش جان بازیکن تنظیم نشده‌اند. بازیکنان جان استاندارد 150 دارند که نسبت به نسخه قبلی 50تا اضافه داشته است. متاسفانه سلاح‌های پیشین برای این بازتاب تغییری نداشته‌اند.

 

سلاح‌های جدید نه‌تنها به طور طبیعی قوی‌تر هستند، بلکه از طراحی بصری تمیزتری هم برخوردار هستند. سلاح‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به طرز عجیبی جزئیات فوق‌العاده واقعی دارند. دود، رد گلوله و احتراق به‌زیبایی دیده می‌شود، اما در این بین تصویری درهم و برهم ایجاد می‌کند که می‌تواند حواستان را به‌راحتی پرت کند. افکت‌های تیراندازی با تفنگ در بازی Modern Warfare به شدت ساده شده است و همین باعث می‌شود جلوی اسلحه را بهتر ببینید.

 

 

Assault Rifleها و SMGها بهترین گزینه هستند

Assault Rifleها و SMGها قطعا بهترین سلاح‌ها در بخش آنلاین بازی Modern Warfare 3 هستند. با ترکیب این تفنگ‌ها با حالت Tac Stance می‌توانید در هر فاصله‌ای با حریفان درگیر شوید. Tac Stance یک حالت هدف گیری منحصر به فرد جدید برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 است که به‌جای ADS (Aim Down Sights)، می‌توانید سلاح را کج نگه‌دارید و هدف‌گیری کنید. این حالت از تیراندازی معمولی دقت بیشتری دارد و سریع‌تر است. سلاح‌هایی مانند Assault Rifle می‌توانند زمان ADS آهسته‌تری داشته باشند، از این رو استفاده از Tac Stance به‌ویژه هنگام شلیک از گوشه‌ها توصیه می‌شود.

 

نشان MWIII در گوشه سمت راست بالای صفحه انتخاب اسلحه، نشان دهنده سلاح‌های جدید است. Assault Rifleها برای نبردهای دوربرد ایده‌آل هستند SMGها برای برخوردهای نزدیک مفید هستند. دوتا از اولین سلاح‌هایی که دریافت می‌کنید بسیار قدرتمند هستند. حتی با وجود اینکه از قدرت آن‌ها کم شده است و همین باعث عصبی شدن برخی طرفداران شده است، هنوز به‌عنوان دو اسلحه قدرتمند در بازی حضور دارند.

 

MCW یکی از بهترین تفنگ‌های Assault Rifle است و Striker یکی از SMGهای درجه یک به‌شمار می‌رود. متاسفانه‌ سلاح‌های Marksman به‌اندازه قبل موثر نیستند. مانند تفنگ‌های تیرانداز، تفنگ‌های Marksman هنگام هدف‌گیری فاقد کمک خودکار هدف‌گیری (در کنسول‌ها) هستند. این باعث می‌شود که آن‌ها تقریباً از هر تفنگ تهاجمی کارایی کمتری داشته باشند. توصیه می‌شود تفنگ‌های Marskman را فراموش کنید و روی گزینه‌های دیگر سرمایه‌گذاری کنید.

 

مطالب مرتبط: بررسی و مقایسه سه‌گانه جدید و اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare

 

Perkهای مهم برای آن دسته از بازیکنان که کمپ نمی‌کنند

اگر یک بازیکن تازه‌کار هستید و می‌خواهید به سرعت امتیاز جمع کنید، می‌توانید بهتر از همیشه این کار را انجام دهید. این بازی Perkهای قابل توجهی را در اختیار کمپرها قرار می‌دهد، اما Perkهای دیگری هستند که مقابله با این افراد را آسان‌تر می‌کند.

 

Dead Silence

 به طور موقت قدم‌های شما را بی‌صدا می‌کند حالت Ghost را فعال می‌کند. همچنین مدت زمان استفاده از چاقوهای پرتابی و سلاح‌های سرد نیز از سر گرفته می‌شوند.

 

Bone Conduction Headset

صدای مبارزه را کاهش می‌دهد و امکان شناسایی ردپاها و تیراندازی‌های دشمن را فراهم می‌کند.

با ترکیب این دو Perk می‌توانید بی‌صدا حرکت کنید و شناسایی شما توسط کمپرها دشوارتر می‌شود. از طرفی، Dead Silence یک توانایی ضروری برای بازیکنانی است که دوست دارند در اطراف حرکت کنند و ترکیب آن با چاقوهای پرتابی و صدا خفه کن فوق‌العاده است.

 

A.C.S 

Automated Computer Spike یا A.C.S به آرامی نقاط را Capture می‌کند و به طور موقت دستگاه‌های دشمن را هک می کند. از این Perk می‌توانید در حالت‌های Domination، Hardpoint، Control و Ground War استفاده کنید. این قطعا یکی از بهترین Field Upgradeها است که با آن می‌توانید هنگام حرکت اهدافتان را نیز انجام دهید. اگر A.C.S را رها کنید دلیلی برای کمپ کردن وجود ندارد. همچنین دستگاه‌های مزاحم حریف را هک می‌کند که مزیتی بزرگ در نبرد به‌حساب می‌آید.

 

این سلاح‌ها و Perkها را باهم ترکیب کنید تا بتوانید در فصل جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 بهترین ربته‌ها را کسب کنید.

برچسب ها: Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.