قسمت بعدی بازی Assassins Creed سه ماه دیگر معرفی می‌شود

قسمت بعدی بازی Assassins Creed سه ماه دیگر معرفی می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
7 ماه و 20 روز پیش

کمپانی یوبی سافت در جریان استریم ویژه 15 سالگی این مجموعه اعلام کرد که در ماه سپتامبر (شهریور / مهر) با برگزاری یک رویداد ویژه، از برنامه‌های آینده سری بازی Assassins Creed رونمایی خواهد شد.


هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی بعدی این مجموعه منتشر نشده، اما شایعات مختلفی پیرامون این بازی وجود دارد. علاوه بر انتشار گزارش‌هایی از احتمال در دست ساخت بودن یک عنوان سرویس محور، منابع مختلف ادعا می‌کنند که قسمت بعدی این مجموعه در مقایسه‌ با عناوین اخیر مقیاس کوچک‌تری دارد و روی مخفی کاری تمرکز خواهد کرد.


این بازی که با نام رمز Rift شناخته می‌شود، از یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Assassins Creed Valhalla یعنی بسیم (Basim) استفاده خواهد کرد. بر اساس گزارش‌ Bloomberg، این بازی در ابتدا به‌عنوان یک محتوای دانلودی برای بازی Valhalla در نظر گرفته شده بوده، اما سازندگان تصمیم گرفتند تا آن را به‌صورت مستقل و به‌عنوان یکی از عناوین اصلی مجموعه توسعه دهند. اگر شایعات حقیقت داشته باشند، پروژه Rift احتمالا یک عنوان نقش آفرینی جهان باز نخواهد بود و قرار است که تمرکز بیشتری روی مکانیک‌های مخفی کاری داشته باشد.

 


به‌نظر می‌رسد که کمپانی یوبی سافت قصد دارد تا پروژه Rift را پیش از بازی Assassins Creed Infinity عرضه کند. منابع مختلفی ادعا کرده‌اند که بازی Assassins Creed Infinity قرار است یک عنوان سرویس محور عظیم باشد که در چندین دوره تاریخی جریان خواهد داشت. این بازی احتمالا توسط استودیو Ubisoft Quebec (سازنده بازی Assassins Creed Odyssey) و Ubisoft Montreal (سازنده بازی Assassins Creed Valhalla و Origins) توسعه داده می‌شود.


در این استریم از محتویات جدید بازی Assassins Creed Valhalla هم رونمایی شد. این محتوای جدید Forgotten Saga نام دارد و یک حالت بازی روگ لایت گونه به بازی Valhalla اضافه می‌کند. در Forgotten Saga، ایوور با سیل عظیم دشمنان در مکان‌های مختلف سرزمین نیلفهایم مقابله خواهد کرد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این حالت بازی جدید اعلام نشده اما انتظار می‌رود که تا پیش از پایان سال 2022 در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

 

 
برچسب ها: Assassin's Creed Infinity, Assassin's Creed, Assassin's Creed Valhalla
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.