بازی Ninja Gaiden: Master Collection برای نینتندو سوییچ معرفی شد

بازی Ninja Gaiden: Master Collection برای نینتندو سوییچ معرفی شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 11 ماه و 17 روز پیش

در جریان رویداد Nintendo Direct، به صورت رسمی از بازی Ninja Gaiden: Master Collection برای نینتندو سوییچ رونمایی به عمل آمد، البته در کنار کنسول مذکور این کالکشن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز عرضه خواهد شد. کاربران کنسولهای نسل نهمی پلی استیش 5، ایکس باکس سری ایکس و ایک باکس سری اس نیز از طریق قابلیت Backward Compatibility قادر به تجربه این کالکشن خواهند بود.

 

این مجموعه شامل تمامی عناوین این فرنچایز یعنی بازی Ninja Gaiden Sigma، بازی Ninja Gaiden Sigma 2 و بازی Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge خواهد بود و در کنار عناوین اصلی، اکثریت حالتها و بستههای الحاقی عرضه شده برای این بازیها را نیز در دسترس بازیکنها قرار میدهد. برای آن دسته از افرادی که تا به امروز سری Ninja Gaiden را تجربه نکردهاند، باید ذکر کنیم که در جریان این بازیها شما کنترل شخصیتی به نام ریو هایابوسا را برعهده دارید و میبایست با شیاطینی که سبب ایجاد هرج و مرج در سرتاسر جهان شدهاند، مبارزه کنید. همچنین در کنار ریو هایابوسا، میتوانید از کنترل مبارزین و شخصیتهای دیگری نظیر ریچل، کاسومی و مومیجی لذت ببرید.

 

یوسوکه هایاشی (Yosuke Hayashi) رئیس کل استودیو Team Ninga در بیانیهای نظر شخصیاش را در مورد تایید شدن این کالکشن ارائه کرده است.

عناوین سری Ninja Gaiden یکی از مهم‌ترین و بزرگترین بازیهای ساخته شده توسط استودیو Team Ninja محسوب میشوند، اما تا به این لحظه قادر به عرضه این فرنچایز روی پلتفرمهای نسل کنونی نبودهایم؛ بنابراین من از عرضه این فرنچایز در قالب یک سه گانه بسیار خوشحال هستم. در صورتی که از بازیهای اکشن چالش برانگیز لذت میبرید، امیدوار هستیم تا فرصتی را به این کالکشن و عناوین حاضر در این فرنچایز بدهید.

 

در کنار گفتههای یوسوکه هایاشی، فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) مدیر استودیو Ninja Team نیز ضمن تمجید از دست آوردهای سری Ninja Gaiden، در بیانیه رسمیاش اشارههایی را به احتمال عرضه نسخه جدید این سری داشته است.

 

سری Ninja Gaiden ریشه اصلی بازیهای اکشن استودیو Ninja Team به شمار می‌رود و من امیدوار هستم که نه تنها طرفداران این سری، بلکه طرفداران سری بازیهای ویدیویی Nioh نیز به تجربه این مجموعه بپردازند. شخصا امیدوارم که به زودی زمان رونمایی از نسخه جدید این فرنچایز که همواره در مورد علاقه شخصیام نسبت به توسعه آن صحبت کردهام، فرا برسد. با این حال تا فرا رسیدن آن روز، لطفا به بازی کردن در قالب شخصیت ریو هایابوسا در بازی Ninja Gaiden: Master Collection بپردازید.

این کالکشن در تاریخ 10 ژوئن 2021 (20 خرداد 1400) منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Ninja Gaiden: Master
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.