تریلری از گیم پلی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

تریلری از گیم پلی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

سیاوش اسدی سیاوش اسدی
1 سال و 11 ماه و 16 روز پیش

حدودا دو سال پیش مشخص شد که بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و اکنون تهیه‌کننده این مجموعه بازی، ایجی آونوما (Eiji Aonuma)، تریلر جدیدی از آن را در رویداد Nintendo Direct به نمایش گذاشته است. در این تریلر اطلاعات گسترده‌ای را درباره این بازی به ما می‌دهد که بررسی موشکافانه و دقیق آن مناسب یک مطلب جداگانه است.

 

این تریلر آسمان‌های جهان Hyrule را نشان می‌دهد که از آنجا می‌توان چندین جزیره شناور و حتی Hyrule Castle را مشاهده کرد که در هوا معلق است. لینک (Link)، شخصیت اصلی این بازی نیز توانایی جدیدی پیدا کرده است که او را در مسیرش کمک می‌کنند. یکی از تکنیک‌های جدید او ایجاد یک دروازه یا پورتال است که لینک با وارد شدن به آن به مکان دیگری منتقل می‌شود. برخی دیگر از توانایی‌های قدیمی او مانند متوقف کردن زمان نیز در این نسخه وجود دارند.

 

 

 

در حال حاضر پرسش‌های زیادی درباره این بازی وجود دارد. مخصوصا در این باره که چه اتفاقاتی در روایت آن رخ خواهد داد و لینک با چه چالش‌هایی در این نسخه مواجه خواهد شد؟ آیا بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild 2 در بازه زمانی متفاوتی از نسخه اصلی جریان دارد یا مربوط به اتفاقات آینده آن می‌شود؟ در هر صورت، انتظار می‌رود که نینتندو تا روز انتشار این بازی اطلاعات بیشتری را در دسترس بازیکنان قرار دهد. بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild 2 در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

برچسب ها: The Legend of Zelda: Breath of the WIld
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.