باندل جدید نینتندو سوییچ OLED با طراحی مخصوص ماریو معرفی شد

باندل جدید نینتندو سوییچ OLED با طراحی مخصوص ماریو معرفی شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
7 ماه و 17 روز پیش

کمپانی نینتندو از باندل Mario Red کنسول نینتندو سوییچ OLED ورنمایی کرد. این سوییچ قرمز، قرار است در روز شش اکتبر (14 مهر) یعنی دو هفته پیش از انتشار بازی Super Mario Bros. Wonder با قیمت 350 دلاری منتتشر شود.

در این مدل، خود کنسول، دو جوی کان و داک سوییچ به رنگ قرمز معروف ماریو مزین شده‌اند. تصویر سایه‌ای از ماریو هنگام پریدن هم پشت داک کنسول قرار دارد که شامل چند سکه مخفی هم می‌شود.

بازی Super Mario Bros. Wonder که در ماه ژوئن معرفی شده بود اولین بازی اورجینال دو بعدی ماریو در بیش از یک دهه گذشته است. قابلیت جدید ماریو در این بازی Wonder Flower نام دارد که هر مرحله را به شکل‌های مختلف تغییر می‌دهد.


کمپانی نینتندو در گزارش سه‌ماهه اخیر خود اعلام کرد که تا اواسط سال 2023، میزان فروش جهانی نینتندو سوییچ از 129.53 میلیون دستگاه عبور کرده است. فروش این کنسول در سه ماه منتهی به ژوئن، به لطف عرضه بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom از 3.91 میلیون دستگاه عبور کرده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد 13.9 درصدی را نشان می‌دهد.


کمپانی نینتندو پیش‌بینی می‌کند که در سال مالی جاری 15 میلیون دستگاه نینتندو سوییچ فروخته می‌شود. در صورت تحقق این میزان فروش، فروش سالیانه نینتندو سوییچ افت 16.5 درصدی را تجربه خواهد کرد.

به‌گزارش منابع مختلف، این کمپانی کیت توسعه کنسول نینتندو سوییچ 2 (نام غیررسمی) را برای استودیوهای کلیدی ارسال کرده و قصد دارد این کنسول را در نیمه دوم سال 2024 به بازار عرضه کند.
 

برچسب ها: نینتندو سوییچ, نینتندو سوییچ OLED
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.