نینتندو برنامه‌ای برای معرفی سخت افزار جدید ندارد

نینتندو برنامه‌ای برای معرفی سخت افزار جدید ندارد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 8 ماه و 13 روز پیش

گزارش مالی اخیر کمپانی نینتندو نشان می‌دهد که این کمپانی قصد ندارد هیچ سخت‌افزار جدیدی را در سال 2022 معرفی و عرضه کند. به‌گزارش وب‌سایت Nikkei، تمام تمرکز این کمپانی روی دست‌یابی به اهداف فروش خود در سال 2022 است و می‌خواهد که با قطعاتی که در اختیار دارد، تا جای ممکن نینتندو سوییچ تولید کرده و به بازار عرضه کند.


شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، رئیس کمپانی نینتندو، درباره وضعیت تولید سخت‌افزار این کمپانی در ماه‌های آینده گفت:

«معمولا برای آماده شدن برای دوران اوج فروش در سه ماه آخر سال، در فصل تابستان انبارها را پر می‌کنیم، اما در این تابستان نمی‌توانیم ارقام تولید را مانند گذشته بالا نگه داریم.»
 

نینتندو برنامه‌ای برای معرفی سخت افزار جدید ندارد

 

باوجود این‌که فوروکاوا اعلام کرده که کمپانی نینتندو همچنان تلاش می‌کند تا هدف تولید 21 میلیون دستگاه سوییچ را تا پایان سال مالی جاری عملی کند، مشخص نیست که آیا این کمپانی قادر به تولید این تعداد نینتندو سوییچ خواهد بود یا خیر.


در ماه نوامبر سال گذشته، این کمپانی اعلام کرد که هنوز درحال طراحی و برنامه‌ریزی برای مشخص کردن زمان عرضه کنسول بازی بعدی خود است و به‌نظر می‌رسد که برخی از برنامه‌های اصلی مربوط به کنسول بعدی این کمپانی هنوز نهایی نشده‌اند.


کمپانی نینتندو عقیده دارد که سوییچ هنوز در میانه عمر خود قرار دارد. این کمپانی امیدوار است که سوییچ OLED و بازی‌های آینده این کنسول به رشد هرچه بیشتر آن کمک کنند.

 

برچسب ها: نینتندو سوییچ OLED model, نینتندو سوییچ, نینتندو سوییچ لایت
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.