هیچ کدام از بازی‌های بزرگ انحصاری پلی استیشن تا سال ۲۰۲۵ منتشر نمی‌شوند

هیچ کدام از بازی‌های بزرگ انحصاری پلی استیشن تا سال ۲۰۲۵ منتشر نمی‌شوند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 5 روز پیش

کمپانی سونی به‌تازگی گزارش مالی سه ماه سوم سال مالی 2024 را منتشر کرده و درکنار آن، اطلاعات بسیار مهمی از آینده پلی استیشن 5 و بازی‌های انحصاری این کنسول ارائه کرده است.


این گزارش مالی نشان داد که فروش پلی استیشن 5 در سه‌ ماه سوم سال مالی 2024 کمتر از پیش‌بینی‌های اولیه سونی بوده و به همین دلیل، این کمپانی انتظارات خود را از فروش کلی کنسول نسل نهمی‌اش در سال مالی جاری پایین آورده است. 
با این حال، فروش بسیار خوب بازی Marvel’s Spider-Man 2 یکی از نکات مثبت این گزارش مالی بود. فروش 10 میلیون نسخه‌ای این بازی باعث شد تا مجموع فروش سری بازی Marvel’s Spider-Man از 50 میلیون نسخه عبور کند و استودیو Insomniac یک موفقیت بزرگ دیگر را جشن بگیرد.

 

 

با وجود عملکرد بسیار خوب عناوین انحصاری پلی استیشن، رئیس کمپانی سونی اعلام کرد که در سال مالی آینده شاهد عرضه هیچ عنوان انحصاری بزرگی از استودیوهای پلی استیشن نخواهیم بود.
هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki)، رئیس کمپانی سونی، درباره آینده بازی‌های انحصاری پلی استیشن گفت:

 

«در رابطه با بازی‌های استودیوهای داخلی، هدفمان این است که روی تولید محصولات باکیفیت و بازی‌های سرویس محور ادامه دهیم. اما پروژه‌های بزرگ ما همچنان در دست توسعه هستند و برنامه‌ای برای عرضه قسمت جدید از مجموعه‌های شناخته شده، مثل بازی God of War: Ragnarok یا بازی Marvel’s Spider-Man 2 وجود ندارد.»

 

با توجه به سخنان توتوکی، در سال مالی 2025 (یک اکتبر 2024 تا 30 سپتامبر 2025) قسمت جدیدی از مجموعه‌های شناخته شده استودیوهای داخلی پلی استیشن عرضه نخواهد شد و به همین دلیل، کمپانی سونی خود را برای افت فروش پلی استیشن 5 در این سال مالی آماده می‌کند.
 

برچسب ها: ps5, spider-man 2, god of war ragnarok
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.