بازی Concord معرفی شد

بازی Concord معرفی شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 ماه و 11 روز پیش

استودیو Firewalk که ماه گذشته توسط کمپانی سونی خریداری شد، از اولین بازی خود رونمایی کرد. این بازی که در جریان رویداد پلی استیشن معرفی شد، یک شوتر اول شخص چندنفره PvP است که در سال 2024 برای کامپیوتر و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.


تریلر سینماتیک معرفی بازی Concord هیچ اطلاعاتی از این بازی ارائه نکرد و صرفا یک رونمایی کوتاه از این بازی بود.

 

رایان الیس (Ryan Ellis)، کارگردان بازی Concord در بلاگ پلی استیشن درباره این بازی می‌گوید:
 

«بازی Concord مردم را دور هم جمع می‌کند. قدرت بازی‌ها این است که خالق ارتباطات جدید بین افراد و مشوق بازی‌ اجتماعی باشند. تیم استودیو Firewalk با لحظات هیجان انگیز و غیرمنتظره‌ای که در یک ماجراجویی جدید در بازی‌های چندنفره رخ می‌دهند هیجان زده می‌شود. هربار که وارد بازی می‌شوید، یک ماجراجویی جدید برای شما آغاز می‌شود و هر مسابقه فرصتی برای روایت یک داستان تازه است. چنین ایده‌هایی بازی Concord، دنیای منحصر به فرد و جهان‌های زنده آن را شکل می‌دهند.»


 

استودیو Firewalk ماه گذشته به‌عنوان بیستمین استودیو داخلی پلی استیشن معرفی شد. جیم رایان (Jim Ryan)، درباره اضافه شدن این استودیو به خانواده پلی استیشن گفت:
 

«استودیو Firewalk از تیم کلاس جهانی و بسیار باتجربه‌ای تشکیل شده است که شدیدا برای خلق بازی‌های چندنفره استثنایی هیجان‌زده‌اند. مطمئنم که پروژه آینده این استودیو یک بازی قدرتمند جدید در خانواده پلی استیشن خواهد بود و تجربه آن‌ها در عناوین سرویس محور کمک بزرگی به گسترش هرچه بیشتر پلی استیشن می‌کند.»

 
برچسب ها: Concord, پلی استیشن 5
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.