شبیه‌ساز کنسول PS4 بانام psOff در حال توسعه است

شبیه‌ساز کنسول PS4 بانام psOff در حال توسعه است

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
2 ماه و 7 روز پیش

اخیرا خبر مهمی منتشر شده که نشان می‌دهد شبیه‌ساز دیگری برای کنسول پلی استیشن 4 درحال ساخت است. این شبیه‌ساز  psOff نام دارد و به‌نظر می‌رسد باید آن‌را به‌جمع شبیه‌سازهای درحال توسعه اضافه کرد.

درحال حاضر این شبیه‌سازی می‌تواند عناوین کوچک‌تر پلی استیشن 4 را اجرا می‌کند اما سازندگان آن درتلاش هستند تا با کمک فناوری‌های جدید به بهبود رندر و نرخ فریم بهتر دسترسی پیدا کنند. گزارش منتشر شده نشان می‌دهد که سازندگان این شبیه‌سازی در تلاش‌اند تا بسیاری از عناوین موجود در ویترین پلی استیشن 4 را از طریق این شبیه‌ساز اجرا کنند. این موضوع یعنی با توسعه بیشتر این شبیه‌ساز، ما بالاخره  قادر به اجرای بازی Bloodborne روی کامپیوتر خواهیم بود.

این شبیه‌ساز که توسط SysRay و VKokielov توسعه یافته است از سرعت رندر مناسبی درمقایسه با دیگر شبیه‌ساز‌های مشابه برخوردار است. با توجه به‌تصاویر منتشر شده ازسوی سازندگان، باید بدانید این شبیه‌ساز قادر است بازی Sonic Mania Plus را با سرعت 1449 فریم بر ثانیه و بازی Worms WMD با سرعت 234 فریم بر ثانیه و بازی Blackhole را با سرعت 32 فریم بر ثانیه اجرا کند.

درحالی که چندی پیش کمپانی نینتندو توانست شبیه‌ساز Yuzu را از روش‌های قانونی متوقف کند، امروز شاهد معرفی شبیه‌ساز جدیدی برای پلی استیشن 4 هستیم. با محاسبه‌ی PsOff درحال حاضر شش شبیه‌ساز در دست توسعه قرار دارند که نام آنها به‌شرح زیر است:

  • fpPS4
  • Spine
  • RPCSX
  • Kyty
  • GPCS4
  • psOff

 

نظر شما نسبت به‌این خبر چیست؟ باما همراه باشید.

برچسب ها: پلی استیشن, PC
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.