یوتیوبرهای ژاپنی به زودی تصاویری از پلی استیشن 5 منتشر می کنند

یوتیوبرهای ژاپنی به زودی تصاویری از پلی استیشن 5 منتشر می کنند

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
1 سال و 12 ماه و 3 روز پیش

13 مهر، قرار است گروهی از تولید کنندگان محتوای ژاپنی اولین برداشت خود از پلی استیشن 5 را در یوتیوب به اشتراک بگذرند. دقیقا مشخص نیست چه مواردی از پلی استیشن 5 به نمایش در خواهد آمد ولی تضمین شده است که یک پروژه خاص نشان داده شود: بازی Astro’s Playroom.

 

بازی دموی Astro’s Playroom به صورت پیش فرض روی تمام کنسول‌های پلی استیشن 5 نصب خواهد شد. با این حساب، منطقی است که سونی بخواهد این بازی خاص در اولین برداشت‌ها نقش داشته باشد. هنوز مشخص نیست پروژه Astro’s Playroom تنها بازی‌ای است که در این ویدئوها به نمایش درمی‌آید یا خیر، همچنین هنوز نمی‌دانیم که می‌توانیم انتظار تصاویر روابط کاربری و بقیه ویژگی‌های اصلی خود کنسول را داشته باشیم یا نه.

 

خبر ویدئوی برداشت اولیه از خبرگزاری Gematsu منتشر شد. این خبرگزاری طی مشخصات این استریم اشاره کرد که یوتیوبر ژاپنی در کانال خود با نام Akagami no Tomo no Game Jikkyou بازی Astro’s Play را هم به نمایش درخواهد آورد.

سوال دیگر این است که چه زمانی این برداشت‌های اولیه سمت کاربران غربی خواهند آمد. با وجود اینکه اینفلوئنسرها و اعضای رسانه از ماه گذشته برداشت اولیه خود از کنسول مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس را به اشتراک گذاشته‌اند، سونی هنوز جزئیاتی در این باره اعلام نکرده است. تنها فرد غربی‌ای که با این کنسول از نزدیک ارتباط داشت جف کیلی (Geoff Keighley) بود که برداشت اولیه‌ای از کنترلر DaulSense این کنسول داشت، در آن ویدئو هم شاهد بازی Astro’s Playroom بودیم.

 

پلی استیشن 5 در تاریخ 22 آبان در فروشگاه‌های آمریکا، ژاپن، استرالیا، کانادا، مکزیک، نیوزلند و کره جنوبی منتشر خواهد شد. کشورهای اروپا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و آسیا این کنسول نسل جدید را هفته‌ای بعد در تاریخ 29 آبان دریافت خواهند کرد. یوتیوبر ژاپنی برداشت خود از این کنسول را در تاریخ 13 مهر در ساعت 12:30 استریم خواهد کرد.

 

برچسب ها: Astro's Playroom
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.