شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه پیش

باتوجه به یک رده‌بندی سنی محرمانه که اخیرا در برزیل انجام شده، ممکن است بازی Red Dead Redemption 2 به‌زودی برای نینتندو سوییچ هم منتشر شود. نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 هنوز معرفی نشده، اما این رده‌بندی سنی می‌تواند به معرفی و عرضه قریب‌الوقوع آن اشاره کند.


اطلاعات لو رفته و شایعاتی که پیرامون بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارند نشان می‌دهند که نسخه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس این بازی به احتمال بسیار زیاد در دست ساخت قرار داشتند، اما توسعه آن‌ها سال گذشته متوقف شد. با این حال، استودیو راک‌استار ماه گذشته نسخه اول این مجموعه یعنی بازی Red Dead Redemption را برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ عرضه کرد و همین موضوع می‌تواند امیدها را برای عرضه قسمت دوم هم افزایش دهد.


 

اگر قرار باشد که بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ عرضه شود، باید دید که سازندگان چه بخش‌های از بازی را برای اجرای آن روی نینتندو سوییچ حذف کرده‌اند. البته احتمال این‌که این بازی از طریق سرویس‌های ابری روی سوییچ اجرا شود بسیار بیشتر است، اما بازی‌هایی که از طریق سرویس ابری برای کنسول‌های دیگر پورت می‌شوند، نیازی به رده‌بندی سنی در برزیل ندارند. درحال حاضر مشخص نیست این اطلاعات لو رفته تا چه حد صحت دارند و برای تایید آن باید منتظر واکنش رسمی کمپانی Take Two و استودیو راک‌استار باشیم.
 

بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون روی کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است. مجموع فروش این بازی روی پلتفرم‌های مذکور از 55 میلیون نسخه عبور کرده و عرضه دوباره آن برای کنسول‌های جدید می‌تواند آمار فروش دیوانه‌وار آن را بیش از پیش افزایش دهد.
 

برچسب ها: Red Dead Redemption 2, نینتندو سوییچ
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.