شایعه: ممکن است تاریخ عرضه نینتندو سوییچ 2 با تعویق مواجه شود

شایعه: ممکن است تاریخ عرضه نینتندو سوییچ 2 با تعویق مواجه شود

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 3 روز پیش

طبق گزارش VGC، به نظر می‌رسد که کمپانی نینتندو اطلاع رسانی‌هایی مبنی بر عرضه جانشین نینتندو سوییچ در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ را به ناشران بازی‌های ویدیویی، کرده است. به گفته یکی از منابع داخلی، تمایل کمپانی نینتندو برای ایجاد یک سری عناوین قوی‌تر در زمان عرضه نینتندو سوییچ 2، دلیل اصلی این تعویق بوده است. اما باز هم احتمال دارد که کنسول در سال ۲۰۲۴ عرضه شود. 

بر اساس گزارشی جدید از چندین منبع در صنعت بازی، ممکن است عرضه کنسول بعدی کمپانی نینتندو، که موقتا نینتندو سوییچ 2 نامیده می‌شود، تا سال ۲۰۲۵ به طول انجامد. این ادعا بر خلاف تعدادی از شایعات اخیری است که نشان می‌دهند این کنسول در سال ۲۰۲۴ به بازار راه خواهد یافت.

با نزدیک شدن به هفت سالگی نسل فعلی کنسول‌های بازی کمپانی نینتندو، نینتندو سوییچ 2 به عنوان یکی از بدترین نمونه از رازداری‌های کمپانی نینتندو شناخته شده است. در حالی که شایعات مربوط به این کنسول جدید، چندین سال است که در صنعت بازی پخش شده‌اند، اما در چند ماه گذشته، این شایعات جزئيات دقیق‌تری را به اشتراک گذاشته‌اند و عرضه این سیستم جدید در نیمه دوم سال ۲۰۲۴، یکی از پر تکرارترین چیزهایی است که در این شایعات به چشم آمده است و همه آن‌ها بر این نظرند که نینتندو سوییچ 2 در ماه سپتامبر 2024، به بازار راه خواهد یافت. البته برخی از منابع هم اعلام کرده بودند که این کنسول احتمالا تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۴، در دسترس قرار نخواهد گرفت. 

عرضه نینتندو سوییچ 2 ممکن است در سال ۲۰۲۵ شکل گیرد

اخیرا روزنامه‌نگار برزیلی، پدرو هنریکه لوتی لیپه (Pedro Henrique Lutti Lippe)، ادعا کرده است که نینتندو سوییچ 2 دیرتر از آنچه که انتظار می‌رفت، عرضه خواهد شد. در آخرین قسمت از گزارش خبری این خبرنگار در یوتیوب، اعلام شده است که اولین مرحله از عرضه نینتندو سوییچ 2 در سال ۲۰۲۵ شکل خواهد گرفت. لیپه اطلاعات به دست آمده خود را به پنج منبع توسعه‌دهنده ناشناس از سه قاره مختلف نسبت داده که ادعا کردند که در حال کار روی عناوینی هستند که قرار است همزمان با نینتندو سوییچ 2، عرضه شوند. طبق ادعای تمامی این منابع، همگی قصد دارند که عناوین نینتندو سوییچ 2 خود را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵، منتشر کنند.

اگرچه این خبرنگار سابقه قابل توجهی در زمینه بازی‌های پر مخاطب ندارد، اما اندی رابینسون (Andy Robinson) از VGC هم در اوایل هفته اشاره کرد که صحبت‌هایی برای عرضه نینتندو سوییچ 2 در سال ۲۰۲۵، در صنعت وجود داشته است. رابینسون خاطر نشان کرد که او هنوز قادر به تایید گزارش لیپه نیست، اما حدس می‌زند که با مناسب نبودن زمان عرضه اولیه، تصمیم بر عرضه این کنسول تا ماه مارس سال میلادی آینده منطقی است. 

اگر اطلاعات لیپه دقیق باشد، شایعات عرضه این کنسول در ماه میلادی آینده بی ارزش خطاب خواهند شد. اگر به سابق کمپانی نینتندو دقت کنیم، می‌بینیم که این کمپانی همیشه سخت‌افزار‌های جدید خود را در بازه‌ای نزدیک به عرضه‌شان، معرفی می‌کند، به شکلی که فاصله زمانی بین معرفی و عرضه نینتندو سوییچ، در حدود پنج ماه بود. همچنین، این کمپانی خیلی زودتر از معرفی نینتندو سوییچ، وجود این کنسول را تایید کرده بود و در آن زمان اعلام کرد که این سخت‌افزار با عنوان پروژه NX در مارس سال ۲۰۱۵، در دست توسعه بوده است. 

حال این غول صنعت بازی، رویکردی محرمانه‌تر را برای جانشین نینتندو سوییچ، اتخاذ کرده است. از این رو این کمپانی همچنان به رد کردن شایعات مربوط به نینتندو سوییچ 2 مشغول است و اخیرا اعلام کرده که نینتندو سوییچ در طول سال مالی آینده این کمپانی، بخش عمده‌ای از درآمد این کمپانی را تشکیل خواهد داد که از ماه آوریل ۲۰۲۴ تا مارس ۲۰۲۵ ادامه دارد.

برچسب ها: Nintendo Switch 2, nintendo, nintendo switch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.