شایعه: سونی بازی‌های معرفی نشده بیشتری برای سال ۲۰۲۴ دارد

شایعه: سونی بازی‌های معرفی نشده بیشتری برای سال ۲۰۲۴ دارد

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 11 روز پیش

برخلاف انتظارات معمول از مجموعه بازی‌های تک‌نفره سالانه سونی، سال ۲۰۲۳ نسبتاً سالی کم بار بوده و تنها بازی عنوان مهم انحصاری منتشر شده، بازی Marvel’s Spider-Man 2 بود. در حال حاضر هیچ تایید رسمی از انتشار عناوین تک‌نفره قابل توجهی به جز بازی Team Ninja’s Rise of the Ronin برای سال ۲۰۲۴ وجود ندارد. با توجه به این اطلاعات، آیا منطقی است که یک سال ۲۰۲۴ همچون سال ۲۰۲۳، سوت و کور ببینیم ؟

 

 

به نظر می‌رسد که کمپانی سونی ممکن است برخی از عناوینی را در دست تولید بیشتری برای پلی استیشن 5 داشته باشد که هنوز در مقام رسمی از آن‌ها اطلاعی نداریم. سازنده بازی shinobi602، که در حال حاضر در استودیو Wushu کار می‌کند، در پست اخیر خود در ResetEra اعلام کرده است که کمپانی سونی علاوه بر بازی Rise of the Ronin و Death Stranding  2، «موارد دیگری» را برای انتشار در سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی کرده است (که به طور عجیبی، یک پنجره راه اندازی رسمی در سال ۲۰۲۴ برای آن‌ها وجود ندارد)، البته این توسعه دهنده قبل از اعلام چنین چیزی، گفت :«اینکه کمپانی سونی دیگر عناوین اعلام نشده را می‌سازد یا خیر، بحث دیگری است.»
برخلاف سال‌های اخیر، در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد اینکه استودیو‌های بازی سازی کمپانی سونی در حال حاضر روی چه بازی‌های تک نفره کار می‌کنند، یا چه چیزی می‌تواند در سال ۲۰۲۴ منتشر شود، در دسترس نیست. گزارش‌ها حاکی از آن است که انتشار بازی Marvel's Wolverine برای پاییز سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، اما باید دید که آیا استودیو Insomniac می‌تواند پس از بازی تازه منتشر شده Marvel’s Spider-Man 2، به این هدف برسد یا خیر. در همین حین، شایعات نشان می‌دهند که استودیو Santa Monica کمپانی سونی در حال کار روی یک بسته گسترشی برای بازی God of War: Ragnarok است.

 

برچسب ها: پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.