تاریخ برگزاری رویداد State of Play جدید مشخص شد

تاریخ برگزاری رویداد State of Play جدید مشخص شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 18 روز پیش

همانطور که شایعات می‌گفتند، سونی قسمت جدیدی از رویداد State of Play آماده کرده است که در تاریخ 31 ژانویه برابر با 12 بهمن ماه، بامداد پنجشنبه، ساعت 01:30 نیمه شب برگزار خواهد شد. این مراسم 40 دقیقه طول خواهد کشید و همانطور که خود سونی تایید کرده است، شامل بیش از 15 بازی خواهد بود که برخی از آن‌ها را می‌توان بازی Rise of Ronin و بازی Stellar Blade دانست. سونی در اطلاعیه خود نوشته: «علاوه بر دیدن بازی‌هایی که برای همین سال برنامه‌ریزی شده‌اند، می‌توانید عناوین آینده پلی استیشن 5 و هدست PS VR2 برای 2024 و بعدتر از آن‌ها را هم در رویداد ببینید.»

 

شایعات می‌گویند که قرار است بازی Death Stranding 2 هم در مراسم حضور داشته باشد و قرار است علاوه بر رونمایی کامل از این عنوان، اسم بازی هم بازی Death Stranding 2: On the Beach باشد. یکی دیگر از شایعات حول رویداد این است که سونی می‌خواهد رونمایی کامل بازی Concord استودیو Firewalk را هم در همین مراسم انجام دهد.

در دیگر گزارش‌ها نیز می‌خوانیم که قرار است نسخه واقعیت مجازی بازی Metro، نسخه پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی بازی Until Dawn و نسخه جدیدی از بازی Sonic Generations هم در مراسم معرفی شوند. با توجه به شایعاتی که در روزهای اخیر پخش شده‌اند، احتمالا بازی Final Fantasy 7 Rebirth، بازی Judas و بازی Silent Hill 2 هم در رویداد State of Play پنجشنبه حاضر خواهند بود.

برچسب ها: سونی, State of Play, Death Stranding 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.