شایعه: بازی Concord با الهام از بازی Guardians of the Galaxy ساخته می‌شود

شایعه: بازی Concord با الهام از بازی Guardians of the Galaxy ساخته می‌شود

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 18 روز پیش

به‌زودی رویداد State of Play برگزار خواهد شد و شایعات از همین الان در حال پخش شدن هستند. طبق گزارش‌ها، این مراسم لاین آپ قدرتمندی از بازی‌های آینده پلی استیشن را نشان خواهد داد که گویا یکی از آن‌ها بازی Concord خواهد بود، عنوانی علمی-تخیلی و چند نفره PvP، که توسط استودیو Firewalk Studios توسعه می‌یابد و چند ماه پیش معرفی شده بود.

 

به گزارش billbil-kun که در درز اخبار و اطلاعات محرمانه ید طولایی دارد، سونی قصد دارد به‌زودی از بازی Concord رونمایی کند و همزمان با نشان دادن گیم‌پلی بازی، شخصیت‌های قابل بازی را هم معرفی کند. این عنوان که قبلا با عباراتی مثل علمی-تخیلی رنگارنگ با شخصیت‌های بسیار توصیف شده بود، طبق گزارش‌های به دست آمده الهامات زیادی از بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy گرفته است.

 

هنوز لیکر مذکور چیزی در مورد حضور بازی Concord در رویداد State of Play نگفته، اما با کنار هم قرار دادن اخبار ضد و نقیض می‌توان حدس زد که احتمالا بازی Concord در مراسم پیش روی سونی نمایش داشته باشد.

 

بازی‌های دیگری مثل بازی Death Stranding 2، بازی Sonic Generations، بازی Until Dawn، بازی Metro که انحصارا برای VR خواهد آمد، بازی Judas، بازی Rise of the Ronin و بازی Silent Hill 2 نیز از جمله عناوینی هستند که طبق شایعات در مراسم حضور خواهند داشت.

برچسب ها: Concord, پلی استیشن, State of Play
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.