حجم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای پلی استیشن 5 مشخص شد

حجم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای پلی استیشن 5 مشخص شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
4 ماه و 28 روز پیش

تنها چند روز تا انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League باقی مانده است و اطلاعات مربوط به بازی در حال سرازیر شدن هستند. در چند روز اخیر اعلام شده که فصل صفر بازی با تم Bane خواهد بود و فصل یک هم در کنار چند شخصیت DC، کاراکتر جوکر (Joker) را به بازی اضافه خواهد کرد. نحوه کارکرد بتل‌پس‌ها هم مشخص شده و می‌دانیم که پشتیبانی از بازی به چه نحو خواهد بود.

حال مشخص شده که حجم دانلود بازی چقدر است و برای نصب بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به چه میزان فضای آزاد نیاز خواهید داشت. با توجه به گزارشی که اکانت توییتری PlaystationSize (که داده‌های فروشگاه پلی استیشن را تحلیل می‌کند) منتشر کرده، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League روی پلی استیشن 5 حجمی بالغ بر 45.207 گیگابایت خواهد داشت، که در مقایسه با عناوین AAA امروزی واقعا کم به نظر می‌رسد. این بازی در ایکس باکس سری ایکس و اس 49 گیگابایت، و در رایانه‌های شخصی هم 65 گیگابایت حجم خواهد داشت.

همزمان با اعلام این خبر، مشخص شد که پیش‌-دانلود بازی هم تا سه روز دیگر (10 بهمن ماه) در دسترس قرار خواهد گرفت، و کاربرانی که نسخه Delux Edition را خریده‌اند، از همین الان می‌توانند اقدام به دانلود بازی کنند.

 

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ دو فورویه برابر با 12 بهمن ماه برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس و اس، و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. خریداران نسخه دیلاکس می‌توانند دو روز زودتر از موعد گفته شده به تجربه جدیدترین بازی Rocksteady در 9 سال اخیر بپردازند.

برچسب ها: بازی Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.