آیا شرکت Take Two برنامه‌ای برای ساخت بازی FIFA دارد؟

آیا شرکت Take Two برنامه‌ای برای ساخت بازی FIFA دارد؟

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 9 ماه و 10 روز پیش

با پایان قرارداد تجاری میان کمپانی EA و فدراسیون جهانی فوتبال، شبیه‌ساز فوتبال این کمپانی با نام بازی EA Sports FC عرضه خواهد شد و بازی FIFA 23 آخرین نسخه از این مجموعه خواد بود که توسط این کمپانی ساخته می‌شود. اما این تغییر به معنی از بین رفتن بازی فیفا نیست و فدراسیون جهانی فوتبال قصد دارد تا با همکاری دیگر کمپانی‌های بازی‌سازی، سری بازی فیفا را مانند گذشته به‌صورت سالیانه عرضه کند.

 


یکی از کمپانی‌هایی که به‌عنوان گزینه جدی برای توسعه قسمت‌های بعدی بازی فیفا شناخته می‌شود، کمپانی Take Two است. این کمپانی در حال حاضر با NBA، WWE، NFL و PGA برای ساخت عناوین ورزشی آن‌ها همکاری می‌کند و ممکن است FIFA هم به این لیست اضافه شود. استراس زلنیک (Strauss Zelnick)، رییس کمپانی Take Two، در مصاحبه اخیر خود با IGN به احتمال همکاری با فدراسیون جهانی فوتبال واکنش نشان داده است. 

«ما قطعا به گسترش فرصت‌های ورزشی خود علاقه داریم و فیفا هم یک برند فوق العاده و شناخته شده است، اما در حال حاضر هیچ مذاکره‌ای درجریان نیست.»
زلنیک در گزارش مالی اخیر این کمپانی هم به همین موضوع واکنش نشان داده بود.
«ما به گسترش بیشتر فعالیت‌های تجاری ورزشی علاقه داریم، اما در حال حاضر چیز بیشتری برای گفتگو وجود ندارد.»
جیانی اینفانتینو (Gianni Infantino)، رییس فیفا، هفته گذشته اعلام کرده بود که سری بازی فیفا همچنان به‌عنوان تنها شبیه‌ساز رسمی فوتبال به کار خود ادامه خواهد داد و بازی FIFA 24، FIFA 25 و غیره، توسط شرکای آینده فیفا توسعه داده خواهند شد.

برچسب ها: FIFA 22, FIFA 23, EA Sports FC
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.