موفقیت سریال The Last of Us باعث رشد چشم‌گیر فروش این بازی شد

موفقیت سریال The Last of Us باعث رشد چشم‌گیر فروش این بازی شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
8 ماه و 8 روز پیش

آمار فروش هفتگی بازی The Last of Us Part 1 نشان می‌دهد که فروش دیجیتالی و فیزیکی این عنوان، یک هفته پس از شروع پخش سریال The Last of Us، رشد 305 درصدی نسبت به هفته قبل را تجربه کرده است.


این افزایش فروش باعث شد تا بازی The Last of Us Part 1 رتبه یازدهم جدول فروش هفتگی بریتانیا را تصاحب کند. علاوه بر این عنوان، آمار فروش بازی The Last of Us Remastered هم نسبت به هفته قبل رشد 337 درصدی را تجربه کرده و در رتبه 16 جدول فروش هفتگی قرار گرفته است. پیش از این گزارش شده بود که فروش نسخه فیزیکی بازی The Last of Us Part 1 نسبت به هفته قبل 238 درصد افزایش پیدا کرده است.

 


نیل دراکمن اخیرا اعلام کرد که ممکن است استودیو ناتی داگ سری بازی The Last of Us را هم مانند سری بازی Uncharted کنار بگذارد و بعد از بخش چند نفره بازی The Last of Us که همچنان در دست ساخت قرار دارد، با این مجموعه خداحافظی کند.


البته در هفته‌های اخیر شایعاتی درباره در دست ساخت بودن بازی The Last of Us Part 3 شنیده می‌شدند. علاوه بر این، نیل دراکمن در گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد داستان‌های بیشتری را در جهان بازی The Last of Us روایت کند. 


 بازی The Last of Us Part 1 حدود پنج ماه پیش برای پلی استیشن 5 عرضه شد و قرار است در تاریخ سه مارچ (12 اسفند) برای کامپیوتر هم منتشر شود.

 

برچسب ها: The Last of Us Part 1, پلی استیشن 5, The Last of Us
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.