حالت Rougelike بازی The Last of Us Part 2 Remastered شخصیت‌های جدید خواهد داشت

حالت Rougelike بازی The Last of Us Part 2 Remastered شخصیت‌های جدید خواهد داشت

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 8 روز پیش

پس از ماه‌ها انتشار مداوم شایعات و افشاها، استودیو ناتی داگ و کمپانی سونی سرانجام به صورت رسمی بازی The Last of Us Part 2 Remastered را برای پلی استیشن ۵ معرفی کردند و اعلام شد که یکی از مهمترین افزوده‌های این بازی، بسته گسترش دهنده‌ No Return، است که شامل یک حالت Rougelike می‌شود. این حالت به بازیکنان امکان می‌دهد که در نقش شخصیت‌های متفاوتی بازی کنند که بسیاری از آن‌ها در عناوین گذشته سری بازی The Last of Us، قابل بازی نبودند. لازم به ذکر است که این شخصیت‌ها از ابتدا در دسترس نیستند و بازیکنان با پیشرفت در بازی می‌توانند به شخصیت‌های جدید دسترسی داشته باشند.

اگرچه ناتی داگ هنوز جزئیاتی را در مورد اینکه شخصیت‌های قابل بازی این حالت شامل چه افرادی هستند، ارائه نکرده است، اما دیده شدن شخصیت‌های Dina و Lev در بخشی از گیم پلی نمایش‌داده شده در تریلر رسمی این بازی، حضور این دو شخصیت را تایید می‌کند.


در واقع، به نظر می‌رسد که این تریلر تأیید می‌کند که بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که بیشتر از جکسون در Lost Levels کاوش کنند. اینها سه بخش از مراحل اولیه توسعه هستند که به بازی نهایی راه پیدا نکرده بوند. فکر کردن به تجربیات و چالش‌های جدیدی که این مناطق گسترش یافته ممکن است به بازیکنان ارائه دهند، می‌تواند واقعا هیجان‌انگیز باشد. 


بازی The Last of Us Part 2 Remastered در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۹ دی ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود. در گزارشی دیگر، تایید شده است که بازیکنانی که بازی اصلی را قبلا روی کنسول پلی استیشن ۴ خود خریداری کرده بودند، می‌توانند به جای پرداخت هزینه کامل بازی، تنها با قیمت ۱۰ دلار بازی خود را به نسخه ریمستر ارتقا دهند.

برچسب ها: The Last of Us Part 2 Remastered, The Last of Us Part 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.