بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پرحجم‌ترین عنوان سوییچ خواهد بود

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پرحجم‌ترین عنوان سوییچ خواهد بود

رضا مدرسی رضا مدرسی
3 ماه و 23 روز پیش

به نظر می‌رسد که بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom با تاخیر دیگری مواجه نخواهد شد (یا حداقل امیدواریم که چنین باشد)، چرا که نینتندو در حال انتشار اطلاعات و اخبار جدید از این عنوان بسیار مورد انتظار است که دنباله نسخه سال 2017 خواهد بود. شرکت سازنده بازی علاوه بر تریلری که اخیرا منتشر کرد و البته معرفی نسخه کالکتور، حال حجم بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را هم مشخص کرده است.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اولین بازی ۷۰ دلاری نینتندو سوییچ خواهد بود 

همانطور که در صفحه رسمی بازی در eShop می‌توان دید، بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به 18.2 گیگابایت فضای خالی روی نینتندو سوییچ نیاز خواهد داشت. این میزان حجم در مقایسه با دیگر عناوین AAA عدد بزرگی محسوب نمی‌شود، اما در مقایسه با دیگر بازی‌های نینتندو سوییچ قطعا حجم بازی بسیار زیاد است و خود خبر از آن می‌دهد که عمر سوییچ در حال رسیدن به مراحل پایانی‌اش است. نکته جالب اینجاست که بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom با 18.2 گیگابایت حجم، تبدیل به پرحجم‌تری نبازی منتشر شده توسط خود نینتندو خواهد شد، عنوانی که پیش از این در اختیار بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بود.

 

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ 12 می برابر با 22 اردیبهشت ماه 1402 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این عنوان اولین انحصاری نینتندو است که با قیمت 70 دلار عرضه می‌شود، البته این کمپانی اعلام کرده که روند 70 دلاری کردن بازی‌های انحصاری‌اش را به همه محصولاتش تعمیم نمی‌دهد و قیمت استاندارد هنوز هم همان 60 دلار است.

برچسب ها: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, نینتندو سوییچ
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.