سن لینک، شخصیت اصلی سری The Legend of Zelda دقیقا چقدر است؟

سن لینک، شخصیت اصلی سری The Legend of Zelda دقیقا چقدر است؟

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
9 ماه و 18 روز پیش

لینک (Link)، شخصیت اصلی سری The Legend of Zelda، با ظاهرهای مختلفی در بازی‌های این مجموعه ظاهر شده است. برای مثال، او در بازی The Legend of Zelda: The Wind Walker شبیه یک کودک بود و در بازی The Legend of Zelda: Twilight Princess ظاهر بزرگسال‌تری داشت. در مجموع، لینک همیشه ظاهر جوانی داشته، اما سن دقیق او در این بازی‌ها همیشه مبهم بوده. لینک هم مانند ماریو با گذر زمان چندان پیر نشده است. او در بازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time تبدیل به قهرمان زمان (Hero of Time) شد و به‌جای یک شخص عادی، یک الگو محسوب می‌شود.

 

بازی‌های این مجموعه سن دقیق لینک را مشخص نمی‌کنند، اما ممکن است طرفداران به دلایل مختلف بخواهند بدانند که لینک چند سال دارد. باتوجه به این‌که بسیاری از بازی‌های این مجموعه درباره رشد و بزرگ شدن شخصیت‌ها هستند و لینک هم قدرت‌های خود را در دوره نوجوانی کشف می‌کند، سن او می‌تواند روی شخصیت‌ پردازی‌اش هم تاثیر بگذارد.

به دلایل مختلف نمی‌توان سن دقیق لینک را مشخص کرد، زیرا او یک شخص به‌خصوص و ثابت نیست. «لینک» نامی است که به قهرمان منتخب ایزدها داده می‌شود تا در برابر اهریمن‌ها ایستادگی کند. لینکی که ما می شناسیم یک مفهوم روایی از شخصیت کلیدی این مجموعه قدیمیست و به همین دلیل، لینک سن یا طراحی ظاهری مشخصی ندارد. البته به لطف مصاحبه‌های سازندگان، راهنماهای رسمی و اطلاعاتی که در جهان این بازی‌ها ارائه شده، می‌توانیم سن لینک را در برخی از عناوین مجموعه حدس بزنیم. 


لینک معمولا در همه این بازی‌ها یک نوجوان است که کمتر از 18 سال دارد. براساس اطلاعاتی که در کتاب تاریخچه هایرول آمده، لینک در اولین بازی این مجموعه تنها 10 سال و در بازی The Legend of Zelda: Adventure of Link 16 سال دارد. ایجی اونوما (Eiji Aonuma) در یک مصاحبه اعلام کرده بود که لینک در بازی Twilight Princess 17 ساله است. تیم توسعه بازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time هم گفته بودند که سن لینک در این بازی بین 9 و 16 متغیر است.

 

هر آنچه که از بازی Final Fantasy 16 منتشر شد+ تریلرها و جزئیات تازه 

 

سن لینک در بازی The Legend of Zelda: The Breath of the Wild

برخلاف بسیاری از بازی‌های این مجموعه، بازی Breath of the Wild چندین اشاره کوچک و بزرگ به سن لینک می‌کند. برای مثال، در یکی از خاطرات می‌بینیم که زلدا به 17 سالگی می‌رسد و به‌خاطر شباهت ظاهری او و لینک، احتمالا لینک هم تقریبا 17 ساله است. البته یک مدرک محکم‌تر هم برای حدس سن لینک وجود دارد. در همین سکانس، زلدا می‌گوید که هر کسی که بخواهد از کوه لانایرو (Lanayru) بالا برود، باید حداقل 17 ساله باشد. لینک در بازی Breath of the Wild برای رسیدن به چشمه خرد (Spring of Wisdom) این کار را انجام می‌دهد. بنابراین، پس از خواب 100 ساله در ابتدای این بازی، لینک باید در دنباله آن یعنی بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حداقل 117 سال داشته باشد.
 

برچسب ها: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, نینتندو سوییچ
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.