نسخه فیزیکی بازی Assassin’s Creed Shadows برای نصب نیاز به اتصال اینترنت دارد

نسخه فیزیکی بازی Assassin’s Creed Shadows برای نصب نیاز به اتصال اینترنت دارد

ایلیا امینی ایلیا امینی
1 ماه و 8 روز پیش

شرکت یوبی‌سافت در یک توییت اعلام کرده است که بازی Assassin’s Creed Shadows برای اجرا شدن روی کنسول‌های خانگی در زمان نصب نیاز به اتصال اینترنت دارد، اگرچه نصب آنلاین برای بازیکنان یک امر اجباری محسوب می‌شود اما طبق گفته‌های شرکت سازنده پس از نصب بازی دیگر نیازی به اتصال همیشگی اینترنت وجود نخواهد داشت و خریداران می‌توانند به‌صورت آفلاین نیز به تجربه بازی Assassin’s Creed Shadows بپردازند.

 

اگرچه دلیل این تصمیم شرکت یوبی‌سافت تا به این لحظه اعلام نشده است اما دررابطه با دیگر عناوین این شرکت نظیر بازی Avatar: Frontiers Of Pandora و بازی Star Wars Out Laws نیز شاهد همین قانون عجیب بودیم. اگرچه برای بسیاری از کاربران اتصال اینترنت در زمان نصب بازی یک مشکل و یا چالش محسوب نمی‌شود، اما این نگرانی را برمی‌انگیزاند که در صورت بسته شدن سرورهای بازی Assassin’s Creed Shadows در سال‌های آینده چه اتفاقی برای این عنوان خواهد افتاد و خریداران چگونه خواهد توانست از این بازی در کنسول‌های دیگر و بدون پشتبانی سرورهای یوبی‌سافت استفاده کنند و به تجربه بازی بنشینند.

 

چالش‌ها و مشکلات پی در پی عناوین آنلاین همیشه بزرگ‌ترین نگرانی برای خریداران این دسته از بازی‌ها بوده است و حتی خود شرکت یوبیسافت در سال 2019 به‌دلیل آن‌چه مشکلات فزاینده و غیرقابل حل می‌نامید، بازی The Crew را برای همیشه از دسترس کاربران و خریداران خارج کرد. اما هرچقدر این اخبار و اطلاعات از بسته شدن عناوین آنلاین یکی پس از دیگری تاسف‌برانگیز و اشتباه به‌نظر می‌رسد، اما در حوزه  قضایی شرکت‌های بازیسازی طبق قانون مکلف به پشتیبانی از بازی‌ها و محصولات گذشته خود نیستند.

 

بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ جمعه 25 آبان ماه سال 1403 و برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

برچسب ها: Assassins Creed Shadows, Assassin’s Creed Shadows, Star Wars Out Laws
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.