نژاد‌هایی که ممکن است در بازی Star Wars یوبیسافت قابل بازی باشند

نژاد‌هایی که ممکن است در بازی Star Wars یوبیسافت قابل بازی باشند

پس از آغاز به کار استودیو Lucasfilm Games و اعلام خبر هم‌کاری این استودیو با کمپانی Ubisoft، مشخص شد که استودیو Massive وظیفه ساخت یک بازی جهان باز (Open World) و داستان محور از دنیای مجموعه Star Wars را بر عهده گرفته است و به سلطه هفت ساله کمپانی EA در ساخت بازی‌های اقتباسی از این دنیا پایان خواهد داد.

هرچند هیچ اطلاعات دیگری از این بازی منتشر نشده، اما طرفداران انتظار دارند تا این بازی جهان باز، آن‌ها را تنها به انتخاب شخصیت‌های نژاد انسان محدود نکند و حق انتخاب میان نژادهای گوناگون کهکشان را به آن‌ها بدهد. در این مطلب به معرفی برخی از نژادهای برتر جهان Star Wars که می‌توانند در بازی استودیو Massive حضور داشته باشند می‌پردازیم.

 

Bothan

 

 

Bothanها نژادی انسان نما در سیاره Bothawui هستند که خصوصیات مختلفی از سگ‌ها، گربه‌ها و ویژگی‌های چهره اسب‌ها را دارند و از متحدین قدیمی جمهوری کهکشانی (Galactic Republic) هستند. این نژاد در میان ساکنین کهکشان برای داشتن یک شبکه جاسوسی بزرگ و پیچیده و تخصص در چیدن دسیسه‌های سیاسی شهرت دارد.

در جریان ماجراهای فیلم Return of the Jedi، آن‌ها به‌وسیله شبکه جاسوسی قدرتمند خود توانستند محل استقرار Death Star را پیدا و حضور امپراطور پلپتین (Palpatine) در آن را تایید کنند. هرچند با وجود این‌که این نژاد یکی از نژادهای قدرتمند و کلیدی مجموعه محسوب می‌شود، هیچ‌وقت آن‌طور که باید و شاید در فیلم‌ها و سریال‌های Star Wars به آن‌ها بها داده نشده است. قرار دادن آن‌ها به عنوان یکی از نژاد‌های قابل بازی می‌تواند دلیل خوبی برای آشنایی بیشتر طرفداران با نژاد Bothan باشد.

 

Chiss

 

 

Chissها که با پوست آبی رنگ و چشمانی قرمز یکی از ترسناک‌ترین نژاد‌های کهکشان محسوب می‌شوند، خلق و خویی مشابه با ظاهر عجیب خود دارند. آن‌ها معمولا بسیار مغرور و اشرافی هستند و به سختی با افراد بیگانه مدارا می‌کنند. این نژاد در گذشته یکی از متحدین امپراطوری کهکشان (Galactic Empire) بوده و یکی از مهم‌ترین ژنرال‌های امپراطوری به نام Admiral Thrawn هم از نژاد Chiss بوده است.

بعد از این‌که کمپانی دیزنی شروع به گسترش دنیای جنگ ستارگان کرد و پرداختن به داستان‌های فرعی مختلف از این دنیا را در دستور کار خود قرار داد، بسیاری از طرفداران منتظر دیدن نژاد Chiss و ژنرال Thrawn در یکی از داستان‌های فرعی و یا اصلی این مجموعه بودند. پس از این‌که در فصل دوم سریال The Mandalorian از ژنرال Thrawn نام برده شد، طرفداران امیدوارند تا او و این نژاد مرموز در فصل‌های بعدی این سریال حضور پر رنگ‌تری داشته باشند. همین موضوع می‌تواند نژاد Chiss را به یکی از گزینه‌های بسیار جذاب برای حضور در این بازی کند.

 

Keshiri

 

 

یکی از مذهبی‌ترین نژاد‌های کهکشان Keshiri‌ها هستند که حدود ۵۰۰۰ سال پیش از وقایع فیلم A New Hope پس از سقوط یکی از سفینه‌های سیث (Sith) در سیاره Kesh، شروع به پرستیدن سیث‌ها کردند. با گذشت سالیان طولانی و مشخص شدن مقدس نبودن Sithها هم این نژاد بنفش پوست از پیروی از سیث‌ها دست نکشیدند. هرچند افرادی مانند Adari Vaal هم از بین مردم Keshiri به شکل گیری جنبش مقاومت کمک کردند. با توجه به این موضوع، قابلیت انتخاب بین نیروهای تاریکی (Dark Side) و یا روشنایی (Light Side) می‌تواند گزینه‌ای بسیار جذاب برای بازیکنان در بخش داستانی بازی آینده دنیای جنگ‌های ستاره‌ای باشد.

 

Mirialan

 

 

Mirialanها نژادی انسان نما با پوست زرد و سبز هستند و همه‌شان نشانه‌هایی روی بدن خود دارند که نمایان‌گر دستاورد‌های آن‌ها است. حتی پیش از ملحق شدن‌ این نژاد به اتحادیه کهکشانی، مذهب Mirialanها درک خوبی از مفهوم نیرو (Force) داشت و این موضوع آن‌ها را به یکی از گزینه‌های قدرتمند برای عضویت در جامعه جدای‌ها می‌کند.

نژاد Mirialan می‌تواند گزینه‌ای ایده آل برای بازیکنانی باشد که به استفاده از قدرت‌های جدای‌ها در جریان بازی علاقه دارند.

 

Twi’lek

 

 

اگر قرار باشد تنها یک نژاد در این بازی توسط بازیکنان قابل کنترل باشد، قطعا نژاد Twi’lek بیشترین شانس را برای حضور در بازی خواهد داشت. خصوصیات ظاهری آن‌ها شامل پوست نسبتا آبی و دو شاخک بزرگ به‌نام لکو (Lekku) می‌شود. اگرچه مردم این نژاد معمولا توسط دیگر گونه‌های فضایی به اسارت گرفته می‌شوند، برخی از Twi’lekها مانند آیلا سکورا (Aayla Secura) توانسته‌اند خود را تا مدارج بالای جدای‌ برسانند.

در بازی Star Wars: Knights of the Old Republic که از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده از این سری یاد می‌شود، همراهان نژاد Twi’lek در میان بهترین شخصیت‌های این بازی قرار می‌گیرند.

 

Togruta

 

 

اعضای این نژاد هم مانند نژاد Twi’lek در میان طرفداران جنگ‌های ستاره‌ای طرفداران زیادی دارند. شباهت‌های ظاهری این دو نژاد هم کم نیست؛ Torgutaها علاوه بر دو شاخک لکو روی سر خود، طرح‌های مختلفی روی صورت خود دارند که آن‌ها را از دیگر نژاد‌های کهکشان متمایز می‌کنند. آن‌ها همیشه در میان قدرتمندترین نژادهای فضایی قرار گرفته‌اند و حدود ۴۰ سال پیش از وقایع فیلم A New Hope، کرامس کای (Kirames Kaj) از نژاد Torguta ریاست جمهوری کهکشانی را بر عهده داشت. با بازگشت شاگرد سابق آناکین اسکای‌واکر (Anakin Skywallker) یعنی اوسکا تنو (Ahoska Tano) در سریال The Mandalorian به داستان‌های این مجموعه، محبوبیت این نژاد بار دیگر در میان طرفداران افزایش یافته است و گزینه‌ای ایده‌آل برای قرار گرفتن به عنوان یک شخصیت قابل بازی به شمار می‌رود.

 

Zabrak

 

 

اهالی سیاره Iridonia با شاخ‌های متعدد روی سر خود، تتو‌های عجیب و غریب روی صورت، داشتن دو قلب و سرسختی بسیار بیشتر از نژاد انسان‌ها گزینه قدرتمندی برای یک شخصیت قابل بازی خواهند بود. معروف‌ترین Zabrak در دنیای جنگ‌های ستاره‌ای Darth Maul است که در سال‌های اخیر بار دیگر در فیلم Solo: A Star Wars Story حضور داشت. هرچند او به عنوان یکی از قدرتمند‌ترین افراد نژاد خود در خدمت سیث‌هاست، اما تعداد زیادی از مردم این نژاد از افراد تاثیر گذار جبهه مقاومت بوده‌اند.

قدرت بدنی بسیار بالا در کنار توانایی پذیرفتن نقش‌های مختلف، این نژاد را به یکی از قدرتمند‌ترین و پرطرفدارترین نژاد‌های این بازی تبدیل خواهد کرد.

 

Zeltron

 

 

Zeltronها نژادی انسان نما با پوست قرمز رنگ هستند که با قدرت‌های ذهنی خود می‌توانند احساسات افراد را به خوبی تجزیه و تحلیل کنند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند با پخش کردن هورمون‌های فِرُمون برای دیگران جذاب‌تر به‌نظر برسند. توانایی کنترل احساسات این نژاد، آن‌ها را به یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای ملحق شدن به سیث‌ها تبدیل کرده است.

تمامی بازی های Star Wars تحت یک برند مشترک منتشر خواهند شد

با وجود این‌که هنوز وسعت بازی Star Wars استودیو Massive مشخص نیست، اما اگر این بازی قابلیت انتخاب نژاد‌های مختلف را به بازیکن بدهد به خاطر انسان نما بودن بیشتر آن‌ها، نیازی به طراحی انیمیشن‌های جدید برای این نژاد‌ها نخواهد بود و مشکل زیادی در پروسه سنگین طراحی انیمیشن به وجود نخواهد آورد. باید دید که آیا این حق انتخاب در بازی گنجانده خواهد شد یا خیر.

برچسب ها: Star Wars
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.