عرضه بسته گسترش دهنده Shadowlands برای بازی World of Warcraft تاخیر خورد

عرضه بسته گسترش دهنده Shadowlands برای بازی World of Warcraft تاخیر خورد

مصطفی محدث مصطفی محدث
2 سال و 4 ماه و 1 روز پیش

استودیو Blizzard در پستی در وبسایت رسمی خود اعلام کرده است که DLC بعدی بازی World of Warcraft که Shadowlands نام دارد، در تاریخ پیش از این اعلام‌شده، عرضه نخواهد شد و «زمانی در اواخر سال» به بازار خواهد آمد.

«جان هایت» (John Hight)، تهیه‌کننده ارشد این نسخه گفته است:

در طول چند ماه گذشته که در حال تست بودیم، پیشرفت فوق‌العاده‌ای در راستای جلا دادن و اصلاح ویژگی‌های مرکزی و گیم‌پلی Shadowlands داشته‌ایم. ما در مرحله‌ای هستیم که مناطق، کمپین، تجربه افزایش Level و داستانی که می‌خواهیم بگوییم، عملا آماده اشتراک‌گذاری هستند. با این حال، با کنار هم قرار گرفتن همه‌چیز و پس از گوش دادن به بازخوردهایی که از شما گرفتیم، مشخص شد که برای اصلاح و بهتر کردن بخش‌هایی از بازی، مخصوصا آن‌هایی که به اواخر بازی مربوط می‌شوند، به زمان بیشتری نیاز داریم.

برخی از بازیکن‌ها نسبت به اجرا و مکانیسم Covenants اعتراض داشتند و می‌گفتند که انحصاری بودن برخی از آیتم‌ها و ویژگی‌های ظاهری هر «فرقه» (Covenant) باعث می‌شود که بازیکن‌ها مجبور به عضو شدن در تمام گروه‌ها شوند.

در طول برگزاری نسخه بتای Shadowlands، بلیزارد مجموعه‌ای از ایده‌ها را با هدف حل این مشکل مطرح شد. قابلیت تغییر به فرقه‌های مختلف از جمله این راه‌حل‌ها بود. اما اکنون به نظر می‌رسد که استودیو به زمان بیشتری برای اصلاح برخی از محتواهای بازی نیاز دارد.

البته اگر همچنان به تجربه اولیه این بسته علاقه دارید، می‌توانید نسخه Pre-Patch آن را در تاریخ 22 مهر (13 اکتبر) تجربه کنید. این نسخه شامل برخی گزینه‌های شخصی‌سازی جدید و بازسازی Exile’s Reach می‌شود. با عرضه بسته Shadowlands، یک سواری جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد که با رای بازیکن‌ها، انتخاب شده است.

 

 
برچسب ها: World of Warcraft
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.