کمپانی Blizzard در حال ساخت یک بازی نقش آفرینی جدید است

کمپانی Blizzard در حال ساخت یک بازی نقش آفرینی جدید است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
11 ماه و 27 روز پیش

با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز جدید منتشر شده توسط کمپانی بلیزارد، به‌نظر می‌رسد که این کمپانی در حال توسعه یک بازی معرفی نشده جدید است. 
این کمپانی آگهی استخدام جدیدی برای طراح ارشد محتوا منتشر کرده که در توضیحات مهارت‌های مورد نیاز برای این شغل اطلاعات جالبی از این بازی دیده می‌شود.
در بخشی از توضیحات این آگهی ذکر شده: «فرد ایده‌آل برای این شغل باید توانایی ارائه طرح‌هایی برای ترکیب گیم‌پلی جذاب و داستان داشته باشد تا به ما برای خلق مناطق مختلف در بازی، ماموریت‌ها، شخصیت‌ها و دیالوگ شخصیت‌ها در یک پروژه معرفی نشده کمک کند.» علاوه بر این، یکی دیگر از ملزومات این شغل، توانایی کار روی یکی دیگر از سری بازی‌های قدیمی این کمپانی است. 


مهارت‌هایی که فرد مورد نیاز باید برای این شغل داشته باشد، داشتن تجربه در «طراحی ماموریت‌های جدید، مکان‌های مهم و شخصیت‌های گوناگون در یک دنیای اشتراکی (با دیگر بازی‌های این کمپانی)» است. البته این تمام خواسته‌های بتزدا از طراح ارشد محتوای این پروژه نیست. فرد مذکور باید در «طراحی و اجرای داستان بازی‌های نقش آفرینی رومیزی و یا بازی‌های نقش آفرینی زنده (LARPG) تجربه داشته باشد و در مجموع به بازی‌های نقش آفرینی (رومیزی یا کامپیوتری) علاقه داشته باشد.»


بسیاری از بازی‌های ساخت کمپانی Blizzard قابلیت تبدیل شدن به یک بازی نقش آفرینی رومیزی را دارند، اما فضای بازی Diablo و بازی World of Warcraft بیشتر از بقیه عناوین این کمپانی با بازی‌های رومیزی سازگار است. بر همین اساس ممکن است بازی مذکور با بازی Diablo 4 در ارتباط باشد و به همراه این بازی یا اندکی پس از آن عرضه شود. 

برچسب ها: Diablo 4, World of Warcraft, Blizzard
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.