شایعه: شبکه آمازون قصد ساخت سریالی براساس سری Mass Effect را دارد

شایعه: شبکه آمازون قصد ساخت سریالی براساس سری Mass Effect را دارد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 7 ماه و 24 روز پیش

با گسترش صنعت بازی‌های ویدیویی و تمرکز ویژه سازندگان سرگرمی‌های تصویری روی ساخت سریال، صنعت سریال به سرعت پیشرفت کرده است و حالا به مقطعی رسیده که میزبان هر نوع ایده و داستانی خواهد شد. در این میان، ساخت سریال و آثار قسمتی بندی شده بر اساس داستان بازی‌ها می‌تواند رخدادی بسیار خاص باشد، چرا که هم ایده‌ای ناب است، هم داستانی خاص و آشنا را به روشی متفاوت برای مخاطبان تعریف می‌کند. در این میان باعث می‌شود داستان یک بازی فراتر از آنچه بوده برود و طرفداران بیشتری پیدا کند. مدت‌‌هاست که این روند آغاز شده است اما بی اغراق، تنها چندسالی است که به نحوی مناسب پیش می‌رود و حالا پس از موفقیت سریال The Witcher، شاهد ساخته شدن فیلم‌های سینمایی بر اساس بازی‌های انحصاری سونی، ساخته شدن سریال The Last Of Us و البته اخیرا سریال جذاب Arcane بر اساس بازی League Of Legends هستیم. اما اینطور که پیداست روند ساخته شدن سریال‌ها سریع‌تر از آنچه گمان می‌کردیم پیش خواهد رفت، چرا که به نظر می‌رسد شبکه آمازون با بودجه‌ای کلان قصد دارد به سراغ ساخت سریالی بر اساس سری Mass Effect برود.

 

سری Mass Effect پس از سال‌ها دوباره مراحل رسیدن به شکوه را به آرامی طی خواهد کرد، چرا که در سال گذشته سه‌گانه این بازی به صورت ریمستر با نام بازی Mass Effect Legendary Edition منتشر شد و پس از آن سازندگان در استودیو بایوور از نسخه چهارم سری، یعنی بازی Mass Effect 4 رونمایی کردند و حالا با توجه به اخبار جدید ممکن است این سری راهش را به یک مدیوم دیگر نیز پیدا کند.

شایعه: شبکه آمازون قصد ساخت سریالی براساس سری Mass Effect را دارد

طبق گزارش رسانه Deadline، به نظر می‌رسد شبکه آمازون در حال مذاکره است تا نام سری Mass Effect را برای ساخت یک سریال اقتباسی به دست بیاورد. این موضوع پس از موفقیت سریال The Wheel of Times و سرمایه‌گذاری بیشتر آمازون روی آثار علمی تخیلی بیشتر از قبل نیز داغ شده است.

 

جالب است بدانید که هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر محبوب طرفداران بازی‌های ویدیویی، کسی که نقش گرالت آو ریویا را در سریال The Witcher ایفا کرده است و خود را یک گیمر قدیمی می‌داند، به تازگی اشاراتی به ساخته شدن یک اثر جدید بر اساس سری Mass Effect کرده است. همانطور که می‌دانید کویل به بازی‌های ویدیویی علاقه شدیدی دارد و حتی نقش گرالت در سریال The Witcher‌را با دستمزد بسیار پایین به عهده گرفته است. با این تفاسیر ممکن است در صورت حقیقت داشتن این خبر، شاهد حضورش در سریال Mass Effect نیز باشیم. بنابراین ممکن است به زودی اخبار بیشتری در این رابطه منتشر شود.

 

اگر گزارش رسانه Deadline حقیقت داشته باشد، می‌دانیم که این قرارداد هنوز رسمی نشده است اما به نظر می‌رسد در مراحل انتهایی باشد. با توجه به این جزئیات بدون شک اخبار بیشتری در آینده منتشر خواهد شد، بنابراین با ما همراه باشید.

 

نظر شما در رابطه با ساخته شدن یک سریال بر اساس بازی Mass Effect چیست؟

برچسب ها: Mass Effect Legendary Edition, Mass Effect 3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.